Yepp Maxi Easyfit

Yepp Maxi Easyfit manuál (návod)

(1)
  • EN 14872
    (ISO 11243)
    25kg / 55lbs
Yepp Maxi Easyfit

Potřebujete pomoc?

Počet otázek: 0

Máte dotaz ohledně Yepp Maxi Easyfit nebo potřebujete pomoc? Zeptejte se zde. Poskytněte jasný a komplexní popis problému a vaši otázku. Čím více podrobností uvedete ke svému problému ve vaší otázce, tím snazší bude pro ostatní majitele Yepp Maxi Easyfit vaši otázku zodpovědět.

Zde si můžete zdarma prohlédnout příručku pro Yepp Maxi Easyfit. Tato příručka patří do kategorie Sedadla na kolo a byla ohodnocena 1 lidmi průměrným hodnocením 7.5. Tato příručka je k dispozici v následujících jazycích:Engels. Máte dotaz ohledně Yepp Maxi Easyfit nebo potřebujete pomoc? Zeptejte se zde

Specifikace Yepp Maxi Easyfit

Všeobecné
Značka Yepp
Model Maxi Easyfit
Produkt Sedadlo na kolo
EAN 8715362006141
Jazyk Engels
Typ souboru PDF
Technické detaily
Typ upevnění Zadní
Maximální hmotnost uživatele 22 kg
Opěrka Ano
Bezpečnostní pás Ano
Polohovatelná opěrka nohou Ano

manualypdf.cz

Hledáte příručku? manualypdf.cz zajišťuje, že najdete příručku, kterou hledáte během okamžiku. Naše databáze obsahuje více než 1 milion příruček ve formátu PDF pro více než 10 000 značek. Každý den přidáváme nejnovější příručky, takže vždy najdete produkt, který hledáte. Je to velmi jednoduché: stačí zadat značku a typ produktu do vyhledávacího pole a můžete si okamžitě prohlédnout příručku vašeho výběru online a zdarma.

manualypdf.cz

© Autorská práva 2021 manualypdf.cz. Všechna práva vyhrazena.

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.