Xiaomi Redmi Note 12S manuál (návod)

Xiaomi Redmi Note 12S
8.4 · 6
PDF manuál
 · 54 stránky
Angličtina
manuálXiaomi Redmi Note 12S
This version is for private use only and should not be distributed.

User Guide

Zde si můžete zdarma prohlédnout příručku pro Xiaomi Redmi Note 12S. Tato příručka patří do kategorie smartphony a byla ohodnocena 6 lidmi průměrným hodnocením 8.4. Tato příručka je k dispozici v následujících jazycích:Angličtina. Máte dotaz ohledně Xiaomi Redmi Note 12S nebo potřebujete pomoc? Zeptejte se zde

Potřebujete pomoc?

Máte dotaz ohledně Xiaomi a odpověď není v návodu? Zeptejte se zde. Uveďte jasný a úplný popis problému a své otázky. Čím lépe je váš problém a otázka popsána, tím je pro ostatní majitele Xiaomi snazší, aby vám poskytli vhodnou odpověď.

Josef Tesař • 22-8-2023Bez komentáře

Návod k xiaomi redmi note 12 s

Odpovědět na tuto otázku
Karel Hůlka • 6-9-2023Bez komentáře

jak smažu kontakt

Odpovědět na tuto otázku
tom • 30-8-2023Bez komentáře

kde je ctecka otisku prstu

Odpovědět na tuto otázku
Hanka • 23-8-2023Bez komentáře

Dobrý den, chci mít u vybraných kontaktů možnost rychlého vytáčení, jak na to? Měla jsem před RM Note 12s Honor a ten měl vše takové intuitivní. U RM 12s jsem na tuto možnost ještě nepřišla. děkuji za radu

Odpovědět na tuto otázku

Počet otázek: 4

Xiaomi Redmi Note 12S je nový smartphone, který přichází s několika inovacemi. Kromě klasického designu s displejem dotykové obrazovky vám tento model nabídne zcela nový procesor Octa-Core a operační systém Android 11. Pokud jde o velikost obrazovky, Xiaomi Redmi Note 12S vyniká větší plochou 6,6 palců, což představuje více než dostačující prostor pro pohodlné sledování videí a fotografií. Z hlediska fotoaparátu má tento smartphone dva zadní fotoaparáty o rozlišení 64MP+8MP. Zajímavostí je také přední fotoaparát o rozlišení 16MP, ideální pro sebestřihy a videohovory. Xiaomi Redmi Note 12S podporuje také rychlé nabíjení při 33 W, což znamená, že nemusíte trávit spoustu času čekáním na nabití baterie. Důležitou součástí je také konektivita tohoto smartphonu, která vám umožní připojení k Wi-Fi, Bluetooth a NFC. Díky této konektivitě můžete snadno sdílet své soubory a propojovat své zařízení s dalšími zařízeními v domácnosti, kanceláři nebo jinde. Celkově lze říci, že Xiaomi Redmi Note 12S je solidní smartphone, který nabízí vynikající výkon, velký displej a kvalitní fotoaparát.

Všeobecné
Xiaomi
Redmi Note 12S
smartphone
Angličtina
Uživatelský manuál? (PDF)

Nenašli jste v návodu odpověď na svou otázku? Odpověď na svou otázku můžete najít v častých dotazech o Xiaomi Redmi Note 12S níže.

Jak mám resetovat svůj Xiaomi Redmi Note 12S?

Většinu modelů telefonů Xiaomi lze resetovat pomocí kombinace tlačítek hlasitost +, tlačítka pro zapnutí/vypnutí a hlavního tlačítka při spuštění.

Moje SIM karta je příliš malá a nevejde se do mého telefonu Xiaomi. Co teď?

Je možné použít adaptér na SIM karty. Vložte příliš malou SIM kartu do adaptéru a pak vložte adaptér do telefonu.

Co je číslo IMEI?

IMEI je zkratka pro „International Mobile Equipment Identity“. Jedná se o unikátní patnáctimístné číslo, které odlišuje váš telefon Xiaomi od ostatních telefonů.

Jaké rozměry obrazovky má můj/moje smartphone?

Velikost vaší/vašeho smartphone je obvykle vyjádřena v palcích, 1 palec je 2,54 centimetru. Velikost je úhlopříčná velikost vaší/vašeho smartphone, takže můžete měřit obrazovku zleva doprava.

Může moje baterie smartphone explodovat?

Ujistěte se, že se vaše baterie smartphone příliš nezahřívá, v takovém případě je velmi malá šance, že baterie exploduje.

Je manuál k Xiaomi Redmi Note 12S k dispozici v Čeština?

Bohužel nemáme manuál k Xiaomi Redmi Note 12S k dispozici v Čeština. Tento manuál je k dispozici v Angličtina.

Není vaše otázka uvedena v seznamu? Zeptejte se zde

Žádné výsledky