Xavax Amelie

Xavax Amelie manuál (návod)

(1)
Xavax Amelie

Potřebujete pomoc?

Počet otázek: 0

Máte dotaz ohledně Xavax Amelie nebo potřebujete pomoc? Zeptejte se zde. Poskytněte jasný a komplexní popis problému a vaši otázku. Čím více podrobností uvedete ke svému problému ve vaší otázce, tím snazší bude pro ostatní majitele Xavax Amelie vaši otázku zodpovědět.

Zde si můžete zdarma prohlédnout příručku pro Xavax Amelie. Tato příručka patří do kategorie Váhy a byla ohodnocena 1 lidmi průměrným hodnocením 9.7. Tato příručka je k dispozici v následujících jazycích:Čeština, Angličtina, Holandský, Němčina, Francouzština, Španělština, Polština, Ruské, Rumunská, Slovenské, Maďarština. Máte dotaz ohledně Xavax Amelie nebo potřebujete pomoc? Zeptejte se zde

Specifikace Xavax Amelie

Všeobecné
Značka Xavax
Model Amelie
Produkt Váha
EAN 4047443129628
Jazyk Čeština, Angličtina, Holandský, Němčina, Francouzština, Španělština, Polština, Ruské, Rumunská, Slovenské, Maďarština
Typ souboru PDF
Výkon
Maximální nosnost 150
Model Elektronická osobní váha
Automatické vypnutí
Paměťová funkce
Měření indexu Body Mass
Indikátor přehřátí
Jednotky míry kg
Barva Grey, Transparent
Materiál povrchu Sklo
Obrazovka
Displej LCD
Hmotnost a rozměry
Šířka 300
Hloubka 300
Výška 19.5
Příkon
Počet baterií 2
Typ baterie CR2032

Často kladené otázky

Níže naleznete nejčastější dotazy, týkající se Xavax Amelie .

Není vaše otázka uvedena v seznamu? Zeptejte se zde

manualypdf.cz

Hledáte příručku? manualypdf.cz zajišťuje, že najdete příručku, kterou hledáte během okamžiku. Naše databáze obsahuje více než 1 milion příruček ve formátu PDF pro více než 10 000 značek. Každý den přidáváme nejnovější příručky, takže vždy najdete produkt, který hledáte. Je to velmi jednoduché: stačí zadat značku a typ produktu do vyhledávacího pole a můžete si okamžitě prohlédnout příručku vašeho výběru online a zdarma.

manualypdf.cz

© Autorská práva 2020 manualypdf.cz. Všechna práva vyhrazena.

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.

Více