Worx WX712

Worx WX712 manuál (návod)

(1)
Worx WX712

Potřebujete pomoc?

Počet otázek: 0

Máte dotaz ohledně Worx WX712 nebo potřebujete pomoc? Zeptejte se zde. Poskytněte jasný a komplexní popis problému a vaši otázku. Čím více podrobností uvedete ke svému problému ve vaší otázce, tím snazší bude pro ostatní majitele Worx WX712 vaši otázku zodpovědět.

Zde si můžete zdarma prohlédnout příručku pro Worx WX712. Tato příručka patří do kategorie Úhlové brusky a byla ohodnocena 1 lidmi průměrným hodnocením 6.8. Tato příručka je k dispozici v následujících jazycích:Čeština, Angličtina, Holandský, Němčina, Francouzština, Španělština, Italština, Švédština, Portugalština, Polština, Rumunská, Slovenské, Maďarština, Slovinština. Máte dotaz ohledně Worx WX712 nebo potřebujete pomoc? Zeptejte se zde

Specifikace Worx WX712

Všeobecné
Značka Worx
Model WX712
Produkt Úhlová bruska
EAN 6947372528432
Jazyk Čeština, Angličtina, Holandský, Němčina, Francouzština, Španělština, Italština, Švédština, Portugalština, Polština, Rumunská, Slovenské, Maďarština, Slovinština
Typ souboru PDF
Vlastnosti
Barva Black, Orange
Měkký start
Prvky ochrany napájení Deep discharge, Overheating, Overload
Snadné uchopení
Hmotnost a rozměry
Hmotnost 2000
Šířka 290
Výška 140
Délka 120
Příkon
Příkon 800
Napájecí zdroj AC
Výkon
Volnoběžná rychlost (max) 12000
Průměr brusného kotouče 125
Velikost otvoru 22.2
Vlákno pro vřeteno M14
Obsah balení
Počet brusných kotoučů 1
Další charakteristiky
Ochranné pouzdro

manualypdf.cz

Hledáte příručku? manualypdf.cz zajišťuje, že najdete příručku, kterou hledáte během okamžiku. Naše databáze obsahuje více než 1 milion příruček ve formátu PDF pro více než 10 000 značek. Každý den přidáváme nejnovější příručky, takže vždy najdete produkt, který hledáte. Je to velmi jednoduché: stačí zadat značku a typ produktu do vyhledávacího pole a můžete si okamžitě prohlédnout příručku vašeho výběru online a zdarma.

manualypdf.cz

© Autorská práva 2020 manualypdf.cz. Všechna práva vyhrazena.

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.

Více