Volkswagen Tiguan (2017) manuál (návod)

Volkswagen Tiguan (2017)
8 · 15
PDF manuál
 · 341 stránky
Angličtina
manuálVolkswagen Tiguan (2017)

Zde si můžete zdarma prohlédnout příručku pro Volkswagen Tiguan (2017). Tato příručka patří do kategorie auta a byla ohodnocena 15 lidmi průměrným hodnocením 8. Tato příručka je k dispozici v následujících jazycích:Angličtina. Máte dotaz ohledně Volkswagen Tiguan (2017) nebo potřebujete pomoc? Zeptejte se zde

Potřebujete pomoc?

Máte dotaz ohledně Volkswagen a odpověď není v návodu? Zeptejte se zde. Uveďte jasný a úplný popis problému a své otázky. Čím lépe je váš problém a otázka popsána, tím je pro ostatní majitele Volkswagen snazší, aby vám poskytli vhodnou odpověď.

Vítězslav Koňařík • 26-5-2023Bez komentáře

dobrý den,kde bych sehnal český manuál na TIGUAN 2017 - nafta

Odpovědět na tuto otázku
Milan Paták • 21-12-2022Bez komentáře

zapínání všech 4 kol

Odpovědět na tuto otázku
Jaroslav Podsclan • 8-11-2022Bez komentáře

v angličtině mi to není k ničemu !!! Rád bych v češtině??? Jsem přeci Čech a koupil jsem si to samé auto jako angličan, ne??? Mám právo mít návod v češtině ?????

Odpovědět na tuto otázku
Vlastimil Lesák • 13-6-2022Bez komentáře

Jak se resetuje průměrná spotřeba , konkrétně "od natankování" ? Dlouhodobá, a od nastartování se mě podařilo resetovat.Jedná se o Tiguan 2019 comfortline.

Odpovědět na tuto otázku

Počet otázek: 4

Volkswagen Tiguan, manufactured in 2017, is a compact SUV that offers affordability, comfort and high performance. The car comes equipped with a turbocharged four-cylinder engine that has a horsepower of 184. It has an eight-speed automatic transmission that ensures smooth gear transition. The car has a four-wheel drive and is suitable for all kinds of terrains. The fuel economy of Volkswagen Tiguan is average with a combined rating of 23 mpg. The car has a seating capacity of five people with ample space in the front and back. The interior is well-designed and does not feel cramped. It has a 6.5-inch touchscreen display with a rearview camera, Bluetooth connectivity, and six-speaker sound system. It also comes with a forward-collision warning and automatic emergency braking system that enhances passenger safety. The exterior of the car has a sleek and modern design that gives it a sporty look. The car has 18-inch alloy wheels and LED daytime running lights. It also has roof rails that increase the storage space for bulky items. The Volkswagen Tiguan 2017 is a reliable and sturdy car that offers excellent value for money. It is easy to handle and maneuver, making it suitable for both city and highway drives.

Všeobecné
Volkswagen
Tiguan (2017)
auto
Angličtina
Uživatelský manuál? (PDF)

Nenašli jste v návodu odpověď na svou otázku? Odpověď na svou otázku můžete najít v častých dotazech o Volkswagen Tiguan (2017) níže.

Jak mohu převést míle na kilometry?

1 míle se je 1,609344 kilometru a 1 kilometr je 0,62137119 míle.

Kde najdu číslo VIN mého Volkswagen?

Umístění VIN ve voze se liší podle značky a typu auta. Kód může být vyražen na rámu vozidla nebo namontován na destičce. Je tedy nejlepší podívat se do manuálu pro Volkswagen Tiguan (2017) pro přesné umístění čísla VIN.

Co je to číslo VIN?

Číslo VIN u vozu je identifikační číslo, které je jedinečné pro každé auto. Zkratka VIN tedy znamená Vehicle identification Number.

Kdy je u mého Volkswagen potřeba údržba?

Pravidelná údržba je nutná u každého auta. Jak často vůz potřebuje údržbu a co přesně je třeba udělat je možné nalézt v instrukcích pro údržbu. Hlavní pravidelná údržba by měla být obvykle provedena každé 2 roky nebo po 30 000 kilometrech.

Kdy by se měla vyměnit brzdová kapalina mého Volkswagen?

Doporučuje se měnit brzdovou kapalinu každé dva roky.

Jaký je rozdíl mezi benzíny E10 a E5?

Benzín E10 obsahuje až deset procent etanolu, zatímco benzín E5 obsahuje méně než pět procent etanolu. V důsledku toho je podíl benzínu E10 nižší než benzínu E5, což méně škodí životnímu prostředí.

Jedny nebo více dveří nejdou otevřít zevnitř. Co teď?

Zámek je s největší pravděpodobností nastaven na dětskou pojistkou, takže je nelze otevřít zevnitř. Jak zrušit nastavení dětské pojistky závisí na značce a typu.

Moje autorádio se nezapne, co teď?

Pokud se autorádio nezapne, není napájeno. Zkontrolujte, zda je červený vodič připojen ke kontaktnímu napájení a žlutý vodič ke stálému napájení.

Je manuál k Volkswagen Tiguan (2017) k dispozici v Čeština?

Bohužel nemáme manuál k Volkswagen Tiguan (2017) k dispozici v Čeština. Tento manuál je k dispozici v Angličtina.

Není vaše otázka uvedena v seznamu? Zeptejte se zde

Žádné výsledky