VIZIO XRU9M

VIZIO XRU9M manuál (návod)

(1)
  • XRU9M OM 2-6-10.indd 1XRU9M OM 2-6-10.indd 1 2/6/2010 1:51:35 PM2/6/2010 1:51:35 PM
VIZIO XRU9M

Potřebujete pomoc?

Počet otázek: 0

Máte dotaz ohledně VIZIO XRU9M nebo potřebujete pomoc? Zeptejte se zde. Poskytněte jasný a komplexní popis problému a vaši otázku. Čím více podrobností uvedete ke svému problému ve vaší otázce, tím snazší bude pro ostatní majitele VIZIO XRU9M vaši otázku zodpovědět.

Zde si můžete zdarma prohlédnout příručku pro VIZIO XRU9M. Tato příručka patří do kategorie Dálkové ovládače a byla ohodnocena 1 lidmi průměrným hodnocením 7.5. Tato příručka je k dispozici v následujících jazycích:Engels. Máte dotaz ohledně VIZIO XRU9M nebo potřebujete pomoc? Zeptejte se zde

Specifikace VIZIO XRU9M

Všeobecné
Značka VIZIO
Model XRU9M
Produkt Dálkový ovladač
EAN 845226003103
Jazyk Engels
Typ souboru PDF
Vzhled
Typ ovládání Tlačítka
Rozhraní IR Wireless
Barva Černá
Přímé ovládání zařízení CABLE,DVD/Blu-ray,DVDR-HDD,TV,VCR
Výkon
Počet podporovaných zařízení 3
Obrazovka
Vestavěný displej Ne

Často kladené otázky

Níže naleznete nejčastější dotazy, týkající se VIZIO XRU9M .

Není vaše otázka uvedena v seznamu? Zeptejte se zde

manualypdf.cz

Hledáte příručku? manualypdf.cz zajišťuje, že najdete příručku, kterou hledáte během okamžiku. Naše databáze obsahuje více než 1 milion příruček ve formátu PDF pro více než 10 000 značek. Každý den přidáváme nejnovější příručky, takže vždy najdete produkt, který hledáte. Je to velmi jednoduché: stačí zadat značku a typ produktu do vyhledávacího pole a můžete si okamžitě prohlédnout příručku vašeho výběru online a zdarma.

manualypdf.cz

© Autorská práva 2021 manualypdf.cz. Všechna práva vyhrazena.

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.

Více