Verilux ReadyLight

Verilux ReadyLight manuál (návod)

(1)
  • VB03
Verilux ReadyLight

Potřebujete pomoc?

Počet otázek: 0

Máte dotaz ohledně Verilux ReadyLight nebo potřebujete pomoc? Zeptejte se zde. Poskytněte jasný a komplexní popis problému a vaši otázku. Čím více podrobností uvedete ke svému problému ve vaší otázce, tím snazší bude pro ostatní majitele Verilux ReadyLight vaši otázku zodpovědět.

Zde si můžete zdarma prohlédnout příručku pro Verilux ReadyLight. Tato příručka patří do kategorie Baterky a byla ohodnocena 1 lidmi průměrným hodnocením 7.8. Tato příručka je k dispozici v následujících jazycích:Engels. Máte dotaz ohledně Verilux ReadyLight nebo potřebujete pomoc? Zeptejte se zde

Specifikace Verilux ReadyLight

Všeobecné
Značka Verilux
Model ReadyLight
Produkt Baterka
EAN 768533952509
Jazyk Engels
Typ souboru PDF
Vzhled
Typ svítilny Ruční svítilna
Voděodolný Ano
Barva Bílá
Základní materiál ABS umělá hmota
Otřesuvzdorný Ano
Osvětlení
Výkon topného tělesa - W
Typ lampy LED
Počet lamp 6 lamp
Počet stupňů výkonu -
Příkon
Počet baterií 2
Napájení z USB Ne
Typ baterie Nikl-metal hydridová (NiMH)
Údaje o balení
Počet kusů v balení 1 kusů
Hmotnost a rozměry
Šířka 88.9 mm
Hloubka 50.8 mm
Výška 228.6 mm

manualypdf.cz

Hledáte příručku? manualypdf.cz zajišťuje, že najdete příručku, kterou hledáte během okamžiku. Naše databáze obsahuje více než 1 milion příruček ve formátu PDF pro více než 10 000 značek. Každý den přidáváme nejnovější příručky, takže vždy najdete produkt, který hledáte. Je to velmi jednoduché: stačí zadat značku a typ produktu do vyhledávacího pole a můžete si okamžitě prohlédnout příručku vašeho výběru online a zdarma.

manualypdf.cz

© Autorská práva 2021 manualypdf.cz. Všechna práva vyhrazena.

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.