Velleman K2601

Velleman K2601 manuál (návod)

(1)
  • 5.956–522 (03/98)
Velleman K2601

Potřebujete pomoc?

Počet otázek: 0

Máte dotaz ohledně Velleman K2601 nebo potřebujete pomoc? Zeptejte se zde. Poskytněte jasný a komplexní popis problému a vaši otázku. Čím více podrobností uvedete ke svému problému ve vaší otázce, tím snazší bude pro ostatní majitele Velleman K2601 vaši otázku zodpovědět.

Zde si můžete zdarma prohlédnout příručku pro Velleman K2601. Tato příručka patří do kategorie Efektové přístroje a byla ohodnocena 1 lidmi průměrným hodnocením 7.5. Tato příručka je k dispozici v následujících jazycích:Tsjechisch, Engels, Deens, Duits, Spaans, Fins, Frans, Hongaars, Italiaans, Nederlands, Noors, Pools, Portugees, Sloveens, Zweeds. Máte dotaz ohledně Velleman K2601 nebo potřebujete pomoc? Zeptejte se zde

Specifikace Velleman K2601

Všeobecné
Značka Velleman
Model K2601
Produkt Efektový přístroj
Jazyk Tsjechisch, Engels, Deens, Duits, Spaans, Fins, Frans, Hongaars, Italiaans, Nederlands, Noors, Pools, Portugees, Sloveens, Zweeds
Typ souboru PDF
Lampy
Počet lamp 1 lamp
Příkon
Vstupní napětí 220 - 240 V
Vstupní frekvence 20 Hz
Vzhled
Barva Zelená

manualypdf.cz

Hledáte příručku? manualypdf.cz zajišťuje, že najdete příručku, kterou hledáte během okamžiku. Naše databáze obsahuje více než 1 milion příruček ve formátu PDF pro více než 10 000 značek. Každý den přidáváme nejnovější příručky, takže vždy najdete produkt, který hledáte. Je to velmi jednoduché: stačí zadat značku a typ produktu do vyhledávacího pole a můžete si okamžitě prohlédnout příručku vašeho výběru online a zdarma.

manualypdf.cz

© Autorská práva 2021 manualypdf.cz. Všechna práva vyhrazena.

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.

Více