Vanguard Tracker 3

Vanguard Tracker 3 manuál (návod)

(1)
Vanguard Tracker 3

Potřebujete pomoc?

Počet otázek: 0

Máte dotaz ohledně Vanguard Tracker 3 nebo potřebujete pomoc? Zeptejte se zde. Poskytněte jasný a komplexní popis problému a vaši otázku. Čím více podrobností uvedete ke svému problému ve vaší otázce, tím snazší bude pro ostatní majitele Vanguard Tracker 3 vaši otázku zodpovědět.

Zde si můžete zdarma prohlédnout příručku pro Vanguard Tracker 3. Tato příručka patří do kategorie Stativy a byla ohodnocena 1 lidmi průměrným hodnocením 8.7. Tato příručka je k dispozici v následujících jazycích:Engels. Máte dotaz ohledně Vanguard Tracker 3 nebo potřebujete pomoc? Zeptejte se zde

Specifikace Vanguard Tracker 3

Všeobecné
Značka Vanguard
Model Tracker 3
Produkt Stativ
EAN 26196313946
Jazyk Engels
Typ souboru PDF
Hmotnost a rozměry
Rozměry (ŠxHxV) 0 x 0 x 765 mm
Výška (max.) 1740 mm
Hmotnost 3060 g
Vlastnosti
Počet nohou 3 noha/nohy
Připevnění 3/8"
Barva Černá
Maximální nosnost 8 kg

manualypdf.cz

Hledáte příručku? manualypdf.cz zajišťuje, že najdete příručku, kterou hledáte během okamžiku. Naše databáze obsahuje více než 1 milion příruček ve formátu PDF pro více než 10 000 značek. Každý den přidáváme nejnovější příručky, takže vždy najdete produkt, který hledáte. Je to velmi jednoduché: stačí zadat značku a typ produktu do vyhledávacího pole a můžete si okamžitě prohlédnout příručku vašeho výběru online a zdarma.

manualypdf.cz

© Autorská práva 2021 manualypdf.cz. Všechna práva vyhrazena.

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.

Více