Vanguard Alta+ 235AP

Vanguard Alta+ 235AP manuál (návod)

(1)
Vanguard Alta+ 235AP

Potřebujete pomoc?

Počet otázek: 0

Máte dotaz ohledně Vanguard Alta+ 235AP nebo potřebujete pomoc? Zeptejte se zde. Poskytněte jasný a komplexní popis problému a vaši otázku. Čím více podrobností uvedete ke svému problému ve vaší otázce, tím snazší bude pro ostatní majitele Vanguard Alta+ 235AP vaši otázku zodpovědět.

Zde si můžete zdarma prohlédnout příručku pro Vanguard Alta+ 235AP. Tato příručka patří do kategorie Stativy a byla ohodnocena 1 lidmi průměrným hodnocením 8.4. Tato příručka je k dispozici v následujících jazycích:Engels. Máte dotaz ohledně Vanguard Alta+ 235AP nebo potřebujete pomoc? Zeptejte se zde

Specifikace Vanguard Alta+ 235AP

Všeobecné
Značka Vanguard
Model Alta+ 235AP
Produkt Stativ
EAN 4719856225777
Jazyk Engels
Typ souboru PDF
Vlastnosti
Účel Digitální/filmové kamery
Maximální nosnost 3 kg
Počet nohou 3 noha/nohy
Hlava stativu PH-22
Barva Černá
Hmotnost a rozměry
Výška (max.) 1250 mm
Délka ve složeném stavu 475 mm
Hmotnost 1520 g

manualypdf.cz

Hledáte příručku? manualypdf.cz zajišťuje, že najdete příručku, kterou hledáte během okamžiku. Naše databáze obsahuje více než 1 milion příruček ve formátu PDF pro více než 10 000 značek. Každý den přidáváme nejnovější příručky, takže vždy najdete produkt, který hledáte. Je to velmi jednoduché: stačí zadat značku a typ produktu do vyhledávacího pole a můžete si okamžitě prohlédnout příručku vašeho výběru online a zdarma.

manualypdf.cz

© Autorská práva 2021 manualypdf.cz. Všechna práva vyhrazena.

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.

Více