TP-Link Tapo C200 manuál (návod)

TP-Link Tapo C200
8.4 · 270
PDF manuál
 · 25 stránky
Angličtina
manuálTP-Link Tapo C200

User Guide

Pan/Tilt Home Security Wi-Fi Camera
Tapo C200
1910012755 REV1.1.0

Zde si můžete zdarma prohlédnout příručku pro TP-Link Tapo C200. Tato příručka patří do kategorie bezpečnostní kamery a byla ohodnocena 270 lidmi průměrným hodnocením 8.4. Tato příručka je k dispozici v následujících jazycích:Angličtina. Máte dotaz ohledně TP-Link Tapo C200 nebo potřebujete pomoc? Zeptejte se zde

Potřebujete pomoc?

Máte dotaz ohledně TP-Link a odpověď není v návodu? Zeptejte se zde. Uveďte jasný a úplný popis problému a své otázky. Čím lépe je váš problém a otázka popsána, tím je pro ostatní majitele TP-Link snazší, aby vám poskytli vhodnou odpověď.

Tomáš Marek • 1-7-2021Bez komentáře

Nejde dokončit registrace nevím jak potvrdit e mail

Nejde dokončit registrace  nevím jak potvrdit  e mail
Zobrazit fotografii
Odpovědět na tuto otázku
PetrPoc • 21-5-2021Bez komentáře

Ahoj všem. Mám dotaz. Nedaří se mi zprovoznit kameru C200. Vůbec nedokáže najít wifi. Píše, že v dosahu žádná není, i když stojí přímo na routeru.Dále mám dilema.Při hledání wifi píše "UDĚLIT TAPO NÁSLEDUJÍCÍ OPRÁVNĚNÍ?.......ZAPNOUT NEBO VYPNOUT SÍŤ WIFI.....nabízí mi variantu ZAKÁZAT JEDNOU u které se odečítá čas a pak variantu POVOLIT JEDNOU která je podsvícená modře. Ať kliknu na jakoukoliv nabídku, tak pořád hlásí, že v dosahu není žádná síť. Restartoval jsem kameru i wifi snad 100x a nic!!!!!!!! Že by šmejd? Za ty prachy???? To nemůžou myslet vážně. Prosím o pomoc. Díky moc.

Odpovědět na tuto otázku
Jaro • 12-10-2020Bez komentáře

Kamera funguje,ale neviem sa nijako pripojiť na sieť,takže vlastne som zaregistrovaný,kamera bika ,ale nič.Snazim sa pripojiť, nejde to. Čo treba ešte urobiť? Poprípade dokúpiť ku kamere?Dakujem

Odpovědět na tuto otázku
Naďa Fleischmannová • 29-4-2023Bez komentáře

chci používat pouze kameru bez propojení s mobilním telefonem či počítačem, v místě kamery není wifi.. Jen si po určité době prohlédnout nahraný obsah na PC jinde

Odpovědět na tuto otázku
Taťána Doubravová • 22-6-2022Bez komentáře

Jak mám připojit druhou kameru ?

Odpovědět na tuto otázku
Jana Sopková • 3-9-2021Bez komentáře

Dobrý den, prosím, poraďte co mám udělat, pokud chci kamerku připojit na jinou wifi ( naoř. při cestě na chatu). V aplikaci jsem nenašla žádnou volbu v nastavení. Děkuji Jana S.

Odpovědět na tuto otázku
Richard • 12-8-2021Bez komentáře

Da sa vypnut kamera cez mobil ?

Odpovědět na tuto otázku
petr • 15-4-2021Bez komentáře

Dobry den stale mam na mobilu Toto zarizeni Tapo lze ovladat pouze lokalne.Nevim co stim dekuji

Odpovědět na tuto otázku
Přemek • 12-3-2021Bez komentáře

Dobrý den,při zapnutém telefonu kamera odešle na telefon upozornění,všecno v pořádku.Ale je-li telefon v klidu - např.na noc - nic se mi v telefonu nezobrazí,ale ozve upozornění hned po zapnutí(nevypínám na tvrdo),a to všechny akce za dobu vypnutí telefonu.Telefon Honor 8X.DěkujiP.Žák

Odpovědět na tuto otázku
Peter • 26-11-2020Bez komentáře

dobry den kupil som si vas vyrobok kameru TP-Link Tapo C 200 a neni tam navod na instalaciu po slovensky .Prosim vas pekne ked mozte poaslite mi navod na instalaciu .Nesom spokojny z vyrobklom lebo neni po sk alebo cz instalacia vopred dakujem .Ked neposlete mi navod ze nebude po sk alebo cz tak kamerku vratim do predajne a nebudem vase vyrobky viac kupovat dakujem .

Odpovědět na tuto otázku

Počet otázek: 12

TP-Link Tapo C200 je bezpečnostní kamera s vysokým rozlišením, která se dá ovládat pomocí aplikace na chytrých telefonech. Kamera umožňuje sledovat dění kolem domu, kanceláře nebo jiného objektu prostřednictvím internetového připojení. Díky infračervenému nočnímu vidění může být kamera použita i v noci a nabízí kvalitní obraz až do vzdálenosti 9 metrů. Dále lze kameru ovládat pomocí hlasových asistentů jako jsou Alexa nebo Google Assistant. Kamera umožňuje ukládání záznamů přímo v aplikaci na Micro SD kartu a až na 128GB. Kamera je také vybavena funkcí rozpoznání pohybu a úzkopásmovým přenosem pro minimalizaci vlivu videa na internetové připojení. S využitím tapo aplikace je možné kameru ovládat z nejrůznějších míst a hlídat tak zvolené prostory v reálném čase. Kamera je vybavena i funkcí dvoucestného audio, která umožní uživatelům komunikovat s osobou reprezentovanou v obraze. Kamera lze snadno instalovat na různé povrchy, jako například stěny, stropy nebo police a je dostupná za přijatelnou cenu.

Všeobecné
TP-Link
Tapo C200
bezpečnostní kamera
6935364088095
Angličtina
Uživatelský manuál? (PDF), Technický list (PDF)

Nenašli jste v návodu odpověď na svou otázku? Odpověď na svou otázku můžete najít v častých dotazech o TP-Link Tapo C200 níže.

Co je megapixel?

Počet megapixelů označuje, kolik pixelů je v senzoru. 1 megapixel se rovná 1 milionu pixelů. Čím více pixelů, tím vyšší je potenciální kvalita obrazu.

Co znamená zkratka „MP“?

MP znamená MegaPixels.

Je manuál k TP-Link Tapo C200 k dispozici v Čeština?

Bohužel nemáme manuál k TP-Link Tapo C200 k dispozici v Čeština. Tento manuál je k dispozici v Angličtina.

Není vaše otázka uvedena v seznamu? Zeptejte se zde

Žádné výsledky