Teufel Aureol Real

Teufel Aureol Real manuál (návod)

(1)
Teufel Aureol Real

Potřebujete pomoc?

Počet otázek: 0

Máte dotaz ohledně Teufel Aureol Real nebo potřebujete pomoc? Zeptejte se zde. Poskytněte jasný a komplexní popis problému a vaši otázku. Čím více podrobností uvedete ke svému problému ve vaší otázce, tím snazší bude pro ostatní majitele Teufel Aureol Real vaši otázku zodpovědět.

Zde si můžete zdarma prohlédnout příručku pro Teufel Aureol Real. Tato příručka patří do kategorie Sluchátka a byla ohodnocena 1 lidmi průměrným hodnocením 7.5. Tato příručka je k dispozici v následujících jazycích:Angličtina. Máte dotaz ohledně Teufel Aureol Real nebo potřebujete pomoc? Zeptejte se zde

Specifikace Teufel Aureol Real

Všeobecné
Značka Teufel
Model Aureol Real
Produkt Sluchátka
EAN 4048945005144, 4048945005151
Jazyk Angličtina
Typ souboru PDF
- Na uši
- Přes hlavu
- 20 - 22000
- 102
- 50
- Dynamic
- Neodymium
- Polootevřený
-
- Kabel
-
- 3
-
- Zlato
- 185
- Krabice
-
-
- Audio (3.5mm), AUX
- 3.5 mm, 6.3 mm
-
- Black, White
-
- Metal, Plastic
- 1
- 1

Často kladené otázky

Níže naleznete nejčastější dotazy, týkající se Teufel Aureol Real .

Není vaše otázka uvedena v seznamu? Zeptejte se zde

manualypdf.cz

Hledáte příručku? manualypdf.cz zajišťuje, že najdete příručku, kterou hledáte během okamžiku. Naše databáze obsahuje více než 1 milion příruček ve formátu PDF pro více než 10 000 značek. Každý den přidáváme nejnovější příručky, takže vždy najdete produkt, který hledáte. Je to velmi jednoduché: stačí zadat značku a typ produktu do vyhledávacího pole a můžete si okamžitě prohlédnout příručku vašeho výběru online a zdarma.

manualypdf.cz

© Autorská práva 2020 manualypdf.cz. Všechna práva vyhrazena.

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.

Více