Tefal Total Protect GV8980

Tefal Total Protect GV8980 manuál (návod)

(1)
Tefal Total Protect GV8980

Potřebujete pomoc?

Počet otázek: 0

Máte dotaz ohledně Tefal Total Protect GV8980 nebo potřebujete pomoc? Zeptejte se zde. Poskytněte jasný a komplexní popis problému a vaši otázku. Čím více podrobností uvedete ke svému problému ve vaší otázce, tím snazší bude pro ostatní majitele Tefal Total Protect GV8980 vaši otázku zodpovědět.

Zde si můžete zdarma prohlédnout příručku pro Tefal Total Protect GV8980. Tato příručka patří do kategorie Žehličky a byla ohodnocena 1 lidmi průměrným hodnocením 9. Tato příručka je k dispozici v následujících jazycích:Čeština, Angličtina, Holandský, Němčina, Francouzština, Italština, Švédština, Dánština, Polština, Ruské, Norština, Finština, Turečtina, Slovenské, Řekyně, Maďarština. Máte dotaz ohledně Tefal Total Protect GV8980 nebo potřebujete pomoc? Zeptejte se zde

Specifikace Tefal Total Protect GV8980

Všeobecné
Značka Tefal
Model Total Protect GV8980
Produkt Žehlička
EAN 3121040047385
Jazyk Čeština, Angličtina, Holandský, Němčina, Francouzština, Italština, Švédština, Dánština, Polština, Ruské, Norština, Finština, Turečtina, Slovenské, Řekyně, Maďarština
Typ souboru PDF
Vlastnosti
Příkon 2400
Maximální tlak páry -
Objem zásobníku vody 1.8
Doba vyhřátí 2
Stálý výstup páry 120g/min
Vertikální napařování
Variabilní nastavení páry
Materiál žehlicí plochy -
Barva Blue, Grey
Parní ráz 380g/min
Bezpečnostní spínač
Provozní tlak 6.5
Uzamykání
Automatické odstraňování vodního kamene
Automatické vypnutí
Špičatá koncovka
Počet nastavení 5
Kropení
Ergonomie
Úložný prostor pro kabel
Indikátory
Indikátor úrovně vody

Často kladené otázky

Níže naleznete nejčastější dotazy, týkající se Tefal Total Protect GV8980 .

Není vaše otázka uvedena v seznamu? Zeptejte se zde

manualypdf.cz

Hledáte příručku? manualypdf.cz zajišťuje, že najdete příručku, kterou hledáte během okamžiku. Naše databáze obsahuje více než 1 milion příruček ve formátu PDF pro více než 10 000 značek. Každý den přidáváme nejnovější příručky, takže vždy najdete produkt, který hledáte. Je to velmi jednoduché: stačí zadat značku a typ produktu do vyhledávacího pole a můžete si okamžitě prohlédnout příručku vašeho výběru online a zdarma.

manualypdf.cz

© Autorská práva 2020 manualypdf.cz. Všechna práva vyhrazena.

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.

Více