Tchibo Cafissimo easy manuál (návod)

Tchibo Cafissimo easy
8.9 · 10
PDF manuál
 · 18 stránky
Čeština
manuálTchibo Cafissimo easy

Zde si můžete zdarma prohlédnout příručku pro Tchibo Cafissimo easy. Tato příručka patří do kategorie kávovary a byla ohodnocena 10 lidmi průměrným hodnocením 8.9. Tato příručka je k dispozici v následujících jazycích:Čeština. Máte dotaz ohledně Tchibo Cafissimo easy nebo potřebujete pomoc? Zeptejte se zde

Potřebujete pomoc?

Máte dotaz ohledně Tchibo a odpověď není v návodu? Zeptejte se zde. Uveďte jasný a úplný popis problému a své otázky. Čím lépe je váš problém a otázka popsána, tím je pro ostatní majitele Tchibo snazší, aby vám poskytli vhodnou odpověď.

Eva Vojáčková • 14-7-2023Bez komentáře

Skoro vůbec vůbec neteče a bliká červeně, co s tím? Děkuji Vojáčková Eva - 774 971 434

Skoro vůbec vůbec neteče a bliká červeně, co s tím? Děkuji Vojáčková Eva - 774 971 434
Zobrazit fotografii
Odpovědět na tuto otázku

Počet otázek: 1

Tchibo Cafissimo easy is a coffee maker that allows users to create their coffee quickly and easily. It is a compact and lightweight machine that can fit comfortably in any kitchen space. The coffee maker uses the capsule system to make coffee, which ensures that the coffee tastes good every time. The machine has three buttons that allow you to prepare espresso, caffè crema, or lungo coffees. It also has a removable water tank with a capacity of 0.7 liters, which is enough to make about six cups of coffee. The machine has an automatic cleaning function, which is activated by pressing two buttons simultaneously. The coffee maker is made of high-quality materials and has a sleek black design that looks good in any kitchen. Cafissimo easy has a power output of 1,400 watts and uses 230 volts of electricity. The machine also has a recognizable logo on the front that lets you know when it is ready to be used. In conclusion, Tchibo Cafissimo easy is a coffee maker that is simple, easy to use, and reliable. Its compact size and lightweight design make it the perfect coffee maker for small kitchens or anyone who enjoys a good cup of coffee on the go.

Všeobecné
Tchibo
Cafissimo easy
kávovar
Čeština
Uživatelský manuál? (PDF)

Nenašli jste v návodu odpověď na svou otázku? Odpověď na svou otázku můžete najít v častých dotazech o Tchibo Cafissimo easy níže.

Jak často bych měl/měla odvápňovat svůj kávovar?

Jak často je u kávovaru potřeba odstraňovat vodní kámen, závisí na tom, jak často se používá a jak vysoká je tvrdost vody. Používáte-li tvrdou vodu, doporučuje se odvápnění jednou za měsíc, pokud je používaná voda měkká, pak je jednou za čtvrt roku dostačující.

Jaký je nejlepší způsob, jak odstranit vodní kámen z mého kávovaru?

Pro odstraňování vodního kamene v kávovaru se doporučuje používat kapalný odstraňovač vodního kamene, který je označen jako produkt vhodný pro kávovary.

Co je espresso?

Espresso je malé množství koncentrované kávy.

Jak dlouho můžu skladovat kávová zrna?

Datum spotřeby lze nalézt na obalech od kávových zrn. Datum minimální trvanlivosti však platí pouze pokud je vak uzavřen.

Jakým nejlepším způsob emskladovat kávu?

Doporučuje se skladovat kávu ve vzduchotěsné a čisté nádobě.

Co říká mletí o chuti kávy?

To, jak se kávová zrna melou, silně ovlivňuje chuť kávy. V případě, že jsou kávová zrna mleta velmi jemně, pak bude mít káva silnější chuť, a pokud jsou zrna mleta hruběji, pak bude mít káva jemnější chuť.

Je manuál k Tchibo Cafissimo easy k dispozici v Čeština?

Ano, manuál k Tchibo Cafissimo easy je k dispozici v Čeština .

Není vaše otázka uvedena v seznamu? Zeptejte se zde

Žádné výsledky