Tarrington House MAC2510C manuál (návod)

8.9 · 5
PDF manuál
 · 13 stránky
-
manuálTarrington House MAC2510C

Zde si můžete zdarma prohlédnout příručku pro Tarrington House MAC2510C. Tato příručka patří do kategorie klimatizace a byla ohodnocena 5 lidmi průměrným hodnocením 8.9. Tato příručka je k dispozici v následujících jazycích:-. Máte dotaz ohledně Tarrington House MAC2510C nebo potřebujete pomoc? Zeptejte se zde

Potřebujete pomoc?

Máte dotaz ohledně Tarrington House a odpověď není v návodu? Zeptejte se zde. Uveďte jasný a úplný popis problému a své otázky. Čím lépe je váš problém a otázka popsána, tím je pro ostatní majitele Tarrington House snazší, aby vám poskytli vhodnou odpověď.

Ludovit Fazekas • 30-6-2022Bez komentáře

Dobry den , prirucku som nenasiel tak.mal by som taku otazku ci neviete preco mi svieti ta dióda na cerveno predtým to svietilo na zeleno , no klimatizácia zatail funguje normalne.dakujem za odpoved ,pekny den.

Dobry den , prirucku som nenasiel tak.mal by som taku otazku ci neviete  preco mi svieti ta dióda na cerveno predtým to sviet...
Zobrazit fotografii
Odpovědět na tuto otázku
Dagmar Klimešová • 21-6-2021Bez komentáře

Dobrý den , máme druhým rokem klimatizaci MAC3530C.Po zapnutí během provozu vyskakuje porucha P1 .Bohužel nemůžeme najít návod .Děkuji Klimešová

Dobrý den , máme druhým rokem klimatizaci MAC3530C.Po zapnutí během provozu vyskakuje porucha P1 .
Bohužel nemůžeme najít náv...
Zobrazit fotografii
Odpovědět na tuto otázku
Lucia Krivošíková • 12-6-2023Bez komentáře

Ako vyčistiť vaničku kde napúšťa vodu...tvorí sa tam maz,a dostať sa tam nedá.Ladovač tarrington

Odpovědět na tuto otázku
Eva Knorrová • 6-7-2022Bez komentáře

Prosím o radu na ledovaci svítí všechny kontrolky naráz červené i zelené nevyrábí se led.Dekuji

Odpovědět na tuto otázku
Lenka Galóová • 26-12-2020Bez komentáře

Dobrý den netvoří se mi led a rozsvítí se všechny ikonky na displeji

Odpovědět na tuto otázku

Počet otázek: 5

Klimatizační jednotka Tarrington House MAC2510C je vhodná pro domácnosti a menší komerční prostory. Tento model je vybaven 3 různými rychlostními stupni a také funkcí odvlhčování vzduchu, která pomáhá udržovat zdravý a pohodlný vnitřní prostor. Kromě chlazení dokáže i topit prostor a fungovat jako ventilátor. Klimatizace Tarrington House MAC2510C má velmi tichý provoz, díky čemuž je ideální pro použití v ložnicích nebo kancelářích. Dálkové ovládání umožňuje pohodlné nastavování požadované teploty a funkcí. Tento model je vybaven moderním filtrem vzduchu, který zachytává prach a nečistoty, což pomáhá udržovat čistý a zdravý vzduch v místnosti. Klimatizace Tarrington House MAC2510C je také velmi energeticky úsporná, což znamená nižší náklady na provoz. Celkově je klimatizace Tarrington House MAC2510C kvalitní a spolehlivá jednotka pro chlazení a topení domácnosti nebo malého komerčního prostoru. Jedná se o ideální volbu pro ty, kteří hledají účinnou klimatizaci s funkčností topení a odvlhčování.

Všeobecné
Tarrington House
MAC2510C
klimatizace
-
Uživatelský manuál (PDF)

Nenašli jste v návodu odpověď na svou otázku? Odpověď na svou otázku můžete najít v častých dotazech o Tarrington House MAC2510C níže.

Co znamená BTU?

BTU znamená British Thermal Unit a je to jednotka používaná pro označení chladicího výkonu.

Co znamená R-410A?

R-410A je chladivo používané ve strojích, které chladí na nulu stupňů Celsia.

Jak často mám čistit filtry klimatizační jednotky mého Tarrington House?

Čím čistější jsou filtry, tím lepší je kvalita vzduchu. To je důvodem, proč se doporučuje čistit filtry klimatizace vašeho Tarrington House nejméně čtyřikrát ročně.

Je manuál k Tarrington House MAC2510C k dispozici v Čeština?

Bohužel nemáme manuál k Tarrington House MAC2510C k dispozici v Čeština. Tento manuál je k dispozici v -.

Není vaše otázka uvedena v seznamu? Zeptejte se zde

Žádné výsledky