Stiga Estate 3084 H manuál (návod)

Stiga Estate 3084 H
8.2 · 6
PDF manuál
 · 61 stránky
Čeština
manuálStiga Estate 3084 H

Zde si můžete zdarma prohlédnout příručku pro Stiga Estate 3084 H. Tato příručka patří do kategorie traktory a byla ohodnocena 6 lidmi průměrným hodnocením 8.2. Tato příručka je k dispozici v následujících jazycích:Čeština. Máte dotaz ohledně Stiga Estate 3084 H nebo potřebujete pomoc? Zeptejte se zde

Potřebujete pomoc?

Máte dotaz ohledně Stiga a odpověď není v návodu? Zeptejte se zde. Uveďte jasný a úplný popis problému a své otázky. Čím lépe je váš problém a otázka popsána, tím je pro ostatní majitele Stiga snazší, aby vám poskytli vhodnou odpověď.

Jiří Svoboda • 17-5-2022Bez komentáře

výměna sekacího řemene- koupil jsem nový v servisu a nyní mě čeká výměna, jak na to ??

Odpovědět na tuto otázku
Dada Libor • 30-7-2023Bez komentáře

Stále píská signál plného koše i po vysypání

Odpovědět na tuto otázku
jirka • 24-4-2023Bez komentáře

žací zarízení

Odpovědět na tuto otázku
Oldřich Míča • 14-7-2022Bez komentáře

prosim o navod napinani kosy

Odpovědět na tuto otázku
Jan • 1-7-2021Bez komentáře

Stiga estate 3084h točí ale nenastartuje

Odpovědět na tuto otázku

Počet otázek: 5

Traktor Stiga Estate 3084 H je vybaven funkcemi, které mají usnadnit práci na zahradě. Má řadu vlastností, včetně řezného systému, který umožňuje snadné a rychlé řezání travního porostu. Traktor je vynikající pro střední velikosti zahrad, protože má širokou paletu funkcí, včetně ergonomicky navrženého sedadla s opěrkou a nastavitelným řízením pro pohodlnou práci. Další funkcí traktoru Stiga Estate 3084 H je například sada všesměrových kol, která umožňuje snadnou manipulaci na nerovném terénu. Traktor je také vybaven výkonným motorem, který umožňuje rychlou práci bez zbytečného namáhání. Má také velkou kapacitu palivové nádrže, což umožňuje dlouhou dobu práce bez nutnosti plnění. Bezpečnostní prvky, jako je nouzové vypnutí motoru, jsou součástí traktoru. Přičemž se jedná o vynikající vlastnosti, které zaručují bezpečnost při práci. Traktor Stiga Estate 3084 H je také snadno ovladatelný a údržba je snadná díky přístupným komponentům. Celkově je tento traktor ideální volbou pro ty, kteří chtějí vykonat větší práce na zahradě s minimálním úsilím.

Všeobecné
Stiga
Estate 3084 H
traktor
Čeština
Uživatelský manuál? (PDF)

Nenašli jste v návodu odpověď na svou otázku? Odpověď na svou otázku můžete najít v častých dotazech o Stiga Estate 3084 H níže.

Je manuál k Stiga Estate 3084 H k dispozici v Čeština?

Ano, manuál k Stiga Estate 3084 H je k dispozici v Čeština .

Není vaše otázka uvedena v seznamu? Zeptejte se zde

Žádné výsledky