Sony STR-DA5700ES specifikace

specs_thumb_alt
(1)

Sony STR-DA5700ES specifikace, ceny, obrázky a videa produktů.

Specifikace Sony STR-DA5700ES

Všeobecné
Značka Sony
Model STR-DA5700ES
Produkt Přijímač
Jazyk Angličtina
Typ souboru PDF
Technické detaily
Barva Černá
Bi-amping Ano
Grafické uživatelské rozhraní Ano
Rozhraní RS232 Ano
Audio Return Channel (ARC) Ano
Noční režim Ne
BRAVIA Sync Ano
Možnosti připojení
Počet 12V trigger portů 3
Skutečně autentická reprodukce filmového zvuku


Zvuk filmu, jaký tvůrci zamýšleli: Technologie HD Digital Cinema Sound byla vyvinuta ve spolupráci se společností Sony Pictures Entertainment, aby vytvořila skutečné akustické prostředí z hollywoodských koncertních sálů..

Zvuk jako na skutečném koncertě: Dopřejte si atmosféru slavných koncertních sálů, které jsme změřili a reprodukovali pomocí mikrofonu s 8bodovým měřením..

Sledování a poslech ve 3D: Ponořte se do světa 3D s 3D audiem a plnou 7.2kanálovou prostorovou reprodukcí zvuku..

Vyzkoušejte si skutečné 7.2kanálové kino: Procítíte každou zatáčku. Získejte skutečný filmový prostorový zvuk se zesilovačem pro 7 reproduktorů a 2 subwoofery..

Najděte dokonalé nastavení sestavy stisknutím jednoho tlačítka: Automatické nastavení reproduktorů (Digital Cinema Auto Calibration) připraví váš systém pro optimální zvuk bez ohledu na rozmístění reproduktorů..

Připojte všechna svá zařízení najednou: Připojte všechna zařízení, například přehrávač Blu-ray Disc™, konzoli PS3™ nebo digitální televizor pomocí 8 vstupů HDMI®..

Filmy a hudba z internetu: Poslouchejte hudbu z celého světa z internetových rádií nebo streamováním hudby uložené v počítačové knihovně..

Získejte prostorový zvuk z každého zdroje: Dopřejte zvuku svého kina výšku i hloubku. Technologie DTS® Neo:X si poradí se stereovstupem 5.1 nebo 7.1 a výstupem až do 9.1k..

Přehrávejte hudbu z počítače nebo notebooku: Připojte se k počítači přes rozhraní USB a získejte přístup ke své hudbě a filmům se stejně vysoce kvalitním zvukem s technologií Digital Audio Calibration..

Ovládání pomocí chytrého telefonu: Chytrý telefon nebo tablet můžete používat s aplikací Media Remote, kterou lze bezplatně stáhnout z obchodů s aplikacemi společnosti Apple a aplikacemi pro systém Android..

Optimalizace zvuku: Funkce zvukové optimalizace se postará o dokonale vyvážený zvuk v celé místnosti automatickou synchronizací všech reproduktorů..