Sony STR-DA3600ES specifikace

specs_thumb_alt
(1)

Sony STR-DA3600ES specifikace, ceny, obrázky a videa produktů.

Specifikace Sony STR-DA3600ES

Všeobecné
Značka Sony
Model STR-DA3600ES
Produkt Přijímač
Jazyk Angličtina
Typ souboru PDF
Technické detaily
Barva Černá
Vychutnejte si doma působivý zvuk filmů HD

Prostorové efekty HD doma

Připojte zařízení AV přes konektor HDMI®

Komplexní filmový zážitek u vás doma7.1ch: Díky celkovému výstupnímu výkonu 100 W na kanál získáte ohromný zvuk v celé místnosti.

3D přes 4x HDMI®: Připojení řady zařízení k televizoru Full HD jediným kabelem a navíc 3D přenos (z kompatibilních 3D zdrojů).

Kvalita zvuku ES: Zvukový výkon Elevated Standard (ES) díky vynikající kvalitě provedení a vysoce kvalitnímu výkonovému zesilovači.

Kvalita zvuku ES: Zvukový výkon Elevated Standard (ES) díky vynikající kvalitě provedení a vysoce kvalitnímu výkonovému zesilovači.

Systém HD Digital Cinema Sound (s předním vysokým reproduktorem): Vyvinuto ve spolupráci se společností Sony Pictures Entertainment s cílem znovu vytvořit akustiku v kvalitě HD, kterou lze slyšet v hollywoodských zvukových studiích.

Automatické ladění fází: Fáze všech reproduktorů je sladěna s levým a pravým předním reproduktorem, takže vzniká vyvážená a souvislá zvuková scéna.

Síťový klient DLNA: Vytvořte síť DLNA a sdílejte hudbu, filmy nebo fotografie z počítače nebo jiných zařízení vybavených technologií DLNA.

Hudba v síti: Prohledávejte tisíce rozhlasových stanic online a rozšiřte si možnosti poslechu.

Rozbočovač Ether: Připojte až tři síťová zařízení prostřednictvím přijímače pro snadný přístup k internetu.

Grafické uživatelské rozhraní (GUI): Tento přijímač lze snadno obsluhovat pomocí intuitivní nabídky zobrazené na televizní obrazovce.

Systém Bi-AMP: Dva zesilovače mohou napájet každý z reproduktorů a snížit tak úrovně zkreslení a značně vylepšit kvalitu zvuku.

AV do 2. místnosti a audio do 3. místnosti: Vysílejte audio a video do ostatních místností v domě, navíc s ovládáním IP a RS-232C.

Prostorový zvuk HD: Technologie Dolby® TrueHD a DTS®-HD Master Audio zajišťují prostorový zvuk podle záměru režiséra.

Dolby® Pro Logic® IIz: Prostřednictvím předních vysoko položených kanálů nad levým a pravými předním reproduktorem vytváří nad posluchačem efekty, jako třeba déšť.

Zvýšení rozlišení 1080p: Vestavěné zvýšení rozlišení vytváří signál 1080p přes kabel HDMI® pro vynikající kvalitu obrazu na vašem televizoru HD.

Zpětný audio kanál: Poslouchejte televizor prostřednictvím přijímače a konektoru HDMI® bez samostatného optického kabelu pro digitální zvuk.

Technologie x.v.Colour, Deep Colour a přenos pomocí technologie 24p True Cinema™: Upravte nastavení obrazu při přenosu, tak budou filmy vypadat ještě věrohodněji.

Přenos přes vstup HDMI®: Přijímač přenese video a audio z připojených zařízení do televizoru, i když je vypnutý.

Automatické nastavení reproduktorů DCAC – Digital Cinema Auto Calibration: Automatické nastavení zvuku jedním stiskem pro flexibilní umístění reproduktorů a optimální kvalitu zvuku.

BRAVIA® Sync: Jednoduché, integrované ovládání televizoru BRAVIA® a dalších kompatibilních produktů jedním dotykem pouze pomocí jednoho dálkového ovladače.

Možnost bezdrátového připojení zadního reproduktoru: Volitelný bezdrátový zesilovač zadních reproduktorů umožňuje, že si můžete vychutnat skvělé uspořádání a nastavení bez zbytečné změti kabelů.

PORT PRO DIGITÁLNÍ MÉDIA: S tímto volitelným příslušenstvím můžete připojit své přehrávače WALKMAN® nebo iPod® a přehrávat v nich uloženou hudbu.

Tuner RDS: Vestavěný tuner s 60 předvolbami stanic.