Sony KDL-55W809A specifikace

specs_thumb_alt
(1)

Sony KDL-55W809A specifikace, ceny, obrázky a videa produktů.

Specifikace Sony KDL-55W809A

Všeobecné
Značka Sony
Model KDL-55W809A
Produkt LCD TV
Jazyk Angličtina
Typ souboru PDF
Vzhled
Barva Černá
Zdokonalená obrazová kvalita se spojuje s chytrými možnostmi propojení


Zrcadlení chytrého telefonu na televizoru během okamžiku: Pokud chcete na televizoru přehrávat videa, fotografie, aplikace a mnoho dalšího spuštěním jedním dotykem, stačí klepnout chytrým telefonem s funkcí NFC a podporou zrcadlení jedním dotykem..

Sledování na televizoru, ovládání chytrým telefonem: Díky zrcadlení jedním dotykem můžete pomocí chytrého telefonu procházet stránkami, zvětšovat zobrazení nebo přesunovat a vybírat obsah na velké obrazovce tak, aby to viděli všichni..

Vše, na co se díváte, vypadá lépe: Ať již sledujete online video nebo přímý přenos důležitého zápasu, technologie X-Reality PRO přiblíží obraz kvalitě Full HD..

Projevte svůj smysl pro styl prostřednictvím designu „Sense of Quartz“: Nejnovější design našich televizorů byl inspirován fazetami křemenného krystalu a vyznačuje se odvážným a jedinečným, zároveň však decentním stylem..

Okouzlující osvětlení: Televizor, který jako by se vznášel nad kruhovým stojanem, je vybaven systémem Intelligent Core, jenž mění barvy podle zdroje obsahu..

Ponořte se do jiného světa díky pasivní 3D technologii: Díky lehkým a pohodlným polarizačním brýlím si může ještě více členů rodiny a přátel vychutnávat 3D akce prostřednictvím pasivní 3D technologie..

Světla a stíny tam, kde je nejvíce potřebujete: Podsvícení Dynamic Edge LED ztemňuje nebo projasňuje konkrétní části obrazovky, aby bylo dosaženo ostrého kontrastu a maximální vizuální působivosti..

Vychutnejte si čistý zvuk v plném rozsahu: Reproduktory Bass Reflex Box rozšiřují spodní frekvence, aby bylo dosaženo hlubokých a uspokojivých basů, zatímco integrované výškové reproduktory nabízejí výšky s plnými detaily..

Získejte ještě více z každé epizody: Funkce TV SideView neumožňuje jen využití chytrého telefonu nebo tabletu jako dálkového ovládání, ale můžete se také pomocí ní dozvědět více o sledovaném pořadu..

Plynulé akce díky technologii Motionflow XR 400 Hz: Sport a rychlé akce se zobrazují znatelně plynuleji a ostřeji a k dispozici je řada režimů zobrazení pro různé pořady..

Vstupte do světa online zábavy: Máte možnost streamovat filmy, hudbu a internetová videa, jakož i aplikace a sociální sítě ze sítě Sony Entertainment Network..