Sony KDL-46EX520 specifikace

specs_thumb_alt
(1)

Sony KDL-46EX520 specifikace, ceny, obrázky a videa produktů.

Specifikace Sony KDL-46EX520

Buďte připraveni na brilantní vizuální a ostrý obraz s nezapomenutelnou kvalitou tohoto ohromujícího FHD displeje.
Intuitivní technologie dotykové obrazovky umožňuje ovládat počítač přímo z obrazovky. A zářivé rozlišení 1980 x 1200 při...
Užijte si dvojnásobnou zábavu s plynulým obrazem v obraze a využijte toho, co váš displej může nabídnout, na maximum.
Není třeba kupovat externí reproduktory pro skvělý zvuk. Díky integrovaným reproduktorům je tento displej připraven jít,...
Pohodlí na dlani s dálkovým ovládáním, díky kterému je ovládání displeje snadnější než kdy dříve.
Displej je vybaven standardním držákem VESA pro prezentaci na zeď nebo otočné rameno.
Všeobecné
Značka Sony
Model KDL-46EX520
Produkt LCD TV
Jazyk Angličtina
Typ souboru PDF
Zvuk
Zvukový systém Dolby Digital/Dolby Digital Plus/Dolby Pulse
RMS výkon 20 W
Počet reproduktorů 2
Obrazovka
Viditelná velikost (úhlopříčně) 1170 mm
Hřebenový filtr 3D
Progresivní skenování Ano
Podporované grafické rozlišení 1920 x 1080 (HD 1080)
Zobrazovací formát 1080i,1080p,480i,480p,576i,576p,720p
Nativní obnovovací frekvence 50 Hz
Technologie displeje LCD
Úhlopříčka displeje 46 "
Rozlišení displeje 1920 x 1080 px
Typ HD rozlišení Full HD
Funkce managementu
On Screen Display (OSD) Ano
Časovač vypnutí Ano
Počet OSD jazyků 27
Obraz v obraze (PIP) Ano
Elektronický programový průvodce (EPG) Ano
Časovač zapnutí/vypnutí Ano
Hmotnost a rozměry
Hmotnost (se stojánkem) 17800 g
Hloubka (s podstavcem) 260 mm
Výška (s podstavcem) 690 mm
Šířka (s podstavcem) 1078 mm
Hmotnost (bez stojánku) 14200 g
Šířka (bez stojánku) 1078 mm
Hloubka (bez stojánku) 42 mm
Výška (bez stojánku) 660 mm
Výkon
Herní režim Ano
Dětský zámek Ano
Funkce teletextu Ano
Možnosti připojení
Digitální optický audio výstup 1
Počet SCART portů 1
Porty RS-232 0
Počet RF portů 1
Common interface (CI) Ano
Počet slotů CardBus PCMCIA 1
Výstupy pro sluchátka 1
Kompozitní video výstup 0
Kompozitní video vstup 1
PC in (D-Sub) Ano
PC audiovstup Ano
Komponentní videovstup (YPbPr/YCbCr) 1
Počet portů Ethernetu (RJ-45) 1
Počet portů USB 2.0 2
Počet HDMI portů 4
HDCP Ano
Další charakteristiky
LED kontrolka napájení Ano
Vestavěné reproduktory Ano
Podsvícení Ano
3D kompatibilita Ne
Údaje o balení
Hloubka balení 136 mm
Výška balení 824 mm
Šířka balení 1174 mm
Dálkový ovladač Ano
Vzhled
Barva Černá
Podpora standardu VESA pro montáž Ano
Příkon
Spotřeba elektrické energie 68 W
Spotřeba energie (v pohotovosti) 0.3 W
Počítačová síť
Wi-Fi Ano
Připojení na síť Ethernet Ano
TV tuner
Formát digitálního signálu DVB-C,DVB-T
Vylepšete si domácí zábavu o technologii LED a internetovou televizi


Obraz Full HD s ostrými detaily: Vychutnejte si obraz plný detailů díky technologii Full HD 1080.

Technologie Edge LED pro vysoký kontrast obrazu: Dopřejte si výhody vylepšené intenzity barev, vysokého kontrastu a lepší energetické efektivity – to vše v tenké obrazovce.

Přirozené barvy a jasný obraz s mnoha detaily: Díky obrazové technologii X-Reality uvidíte ostré detaily bez zkreslení či šumu, a to i v případě obrazu se standardním rozlišením.

S technologií pro bezdrátové připojení k internetu: Bezdrátová technologie Wireless LAN-Ready umožňuje bezdrátové připojení internetového směrovače pomocí adaptéru USB Wi-Fi® UWA-BR100 od společnosti Sony.

Vychutnejte si to nejlepší z webu na velké obrazovce: Připojte televizor k internetu a přenášejte plnoformátová webová videa nebo obsah ze sociálních sítí (vyžaduje upgrade firmwaru).

Umožňuje videohovory i hlasové přenosy pomocí aplikace Skype™: Připojte vhodnou kameru a mikrofon a budete moci zdarma volat přátelům a rodině prostřednictvím aplikace Skype™ z pohodlí svého obývacího pokoje.

Surfujte internetem na televizní obrazovce: Navštěvujte své oblíbené weby a prohlížejte si internet pomocí jednoduchého prohlížeče (nepodporuje prohlížení vložených videí).

Ovládejte televizor pomocí bezplatné aplikace pro mobilní telefon: Telefon typu Smartphone můžete použít jako dálkový ovladač televizoru a obrazovka jiného zařízení se dá využít pro přehrávání online videa prostřednictvím funkce vzdáleného přehrávání médií Media Remote (upgrade firmwaru je nutný).

Zjistěte více o hudbě, kterou znáte z televizní obrazovky: Líbí se vám skladba, kterou právě slyšíte ve sledovaném televizním pořadu? Na dálkovém ovladači stiskněte tlačítko TRACK ID a ihned se dozvíte všechny podrobnosti o dané skladbě.

Získejte veškeré informace o filmu, na který se právě díváte: Pomocí funkce Video Search pro vyhledávání videa dostanete veškeré informace o televizních a filmových hercích a štábech.

Sdílejte zábavu po celém domě prostřednictvím sítě DLNA: Přenášejte filmy, hudbu a fotografie do televizoru ze zařízení kompatibilních se sítí DLNA, jako jsou například notebooky, mobilní telefony či hudební přehrávače.

Nahrávejte si televizní pořady na externí pevný disk: Uložte si programy, na které se chcete podívat, na pevný disk připojený přes rozhraní USB a pusťte si je, až se vám to bude hodit (může vyžadovat upgrade firmwaru).

Šetřete energii i peníze pomocí snímače přítomnosti: Televizor automaticky vypne obraz, když z místnosti odejdete, nebo po delší době přepne do pohotovostního režimu.

Šetřete energii vypínáním televizoru: Přepínač pro úsporu energie přepne televizor do stavu s téměř nulovou spotřebou energie a poté jej opět zapne během několika sekund díky funkci rychlého spuštění a okamžitého sledování.

Plný efekt prostorového zvuku: Vyzkoušejte efekt digitálního prostorového zvuku z reproduktorů televizoru, které jsou vybavené technologií S Force Front Surround.

Automatické nastavení nejlepšího obrazu: Funkce Scene Select dokáže stisknutím jediného tlačítka na dálkovém ovladači optimalizovat nastavení obrazu i zvuku pro jakoukoli scénu, kterou právě sledujete.

Mějte domácí zábavu pod kontrolou díky jedinému dálkovému ovladači: S funkcí BRAVIA Sync můžete přehrávat a upravovat nastavení na kompatibilních zařízeních pomocí jediného tlačítka.

Přehrávání filmů a hudby či prohlížení fotografií přes rozhraní USB: Připojte zařízení USB a vychutnejte si filmy, fotografie a hudbu (v různých formátech) na přehrávači USB Media Player v televizoru.

Snadné připojení zařízení HD přes rozhraní HDMI®: 4 vstupy se sběrnicí CEC a zpětný audio kanál usnadňují připojení zařízení s vysokým rozlišením.

Přejděte na digitální vysílání i bez set-top-boxu: Získejte přístup k digitálním i analogovým televizním kanálům díky vestavěnému televiznímu tuneru pro pozemní vysílání (DVB-T).

Služba My Sony přináší výhody a exkluzivní nabídky: Zaregistrujte si svůj televizor BRAVIA®, staňte se členy klubu My Sony a získejte exkluzivní přístup k výukovým programům, speciálním nabídkám a dalším výhodám.