Sony KDL-42EX443 specifikace

specs_thumb_alt
(1)

Sony KDL-42EX443 specifikace, ceny, obrázky a videa produktů.

Specifikace Sony KDL-42EX443

Všeobecné
Značka Sony
Model KDL-42EX443
Produkt LCD TV
Jazyk Angličtina
Typ souboru PDF
Vzhled
Barva Černá
Užívejte si sledování ve Full HD na jasné a zřetelné obrazovce LED


Na obrazovce LED uvidíte jasné živoucí barvy: Podsvícení LED zlepšuje televizní obraz tak, že barvy jsou čistší, kontrast vyšší a lepší je i energetická účinnost – to vše v tenkém provedení.

Užívejte si dokonalé detaily s úžasnou hloubkou: Obraz bude mít mnohem lepší rozlišení díky technologii Clear Resolution Enhancer, která se postará o čisté zobrazení s vysokým kontrastem.

Pochlubte se svými fotoalby: Připojte jednotku USB a můžete přehrávat, sdílet a užívat si na obrazovce všechny své digitální snímky s celou řadou režimů prohlížení a hudebním doprovodem.

V rozlišení Full HD uvidíte každý detail: Ponořte se do akce díky plynulému a mimořádně detailnímu zobrazení v rozlišení Full HD.

Nastavte si ideální obraz i zvuk: Funkce Scene Select je možnost nastavit jedním tlačítkem na dálkovém ovladači optimální obraz a zvuk podle právě sledovaného obsahu.

Navrženo pro vysílání v kvalitě HD: Získejte přístup k digitálním kanálům s vysíláním v kvalitě HD díky vestavěnému tuneru DVB-T2: set-top-box ani žádné další kabely nebudou potřeba.

Získejte ten nejlepší obraz a šetřete energii: Vestavěný světelný snímač automaticky nastavuje jas obrazovky, abyste získali optimální kvalitu obrazu i míru spotřeby.

Pouštějte si svůj multimediální obsah na obrazovce: Díky funkci přehrávání z rozhraní USB můžete připojit zařízení USB s filmy, fotografiemi či hudbou a sdílet je na velké obrazovce.

Mějte zábavu pod kontrolou díky jedinému dálkovému ovladači: S funkcí BRAVIA Sync můžete ovládat a přehrávat zábavní obsah na kompatibilních zařízeních stisknutím jediného tlačítka.

Snadné připojení zařízení HD přes rozhraní HDMI®: Připojte zábavu ve vysokém rozlišení přes 2 vstupy HDMI®.

Služba My Sony přináší výhody a exkluzivní nabídky: Zaregistrujte si svůj televizor, staňte se členy klubu My Sony a získejte exkluzivní přístup k výukovým programům, speciálním nabídkám a dalším.