Sony KDL-32EX720 specifikace

specs_thumb_alt
(2)

Sony KDL-32EX720 specifikace, ceny, obrázky a videa produktů.

Specifikace Sony KDL-32EX720

Buďte připraveni na brilantní vizuální a ostrý obraz s nezapomenutelnou kvalitou tohoto ohromujícího FHD displeje.
Intuitivní technologie dotykové obrazovky umožňuje ovládat počítač přímo z obrazovky. A zářivé rozlišení 1980 x 1200 při...
Užijte si dvojnásobnou zábavu s plynulým obrazem v obraze a využijte toho, co váš displej může nabídnout, na maximum.
Není třeba kupovat externí reproduktory pro skvělý zvuk. Díky integrovaným reproduktorům je tento displej připraven jít,...
Pohodlí na dlani s dálkovým ovládáním, díky kterému je ovládání displeje snadnější než kdy dříve.
Všeobecné
Značka Sony
Model KDL-32EX720
Produkt LCD TV
Jazyk Angličtina
Typ souboru PDF
Zvuk
Zvukový systém Dolby Digital Plus / Dolby Pulse
RMS výkon 20 W
Počet reproduktorů 2
Obrazovka
Viditelná velikost (úhlopříčně) 800 mm
Hřebenový filtr 3D
Progresivní skenování Ano
Podporované grafické rozlišení 1920 x 1080 (HD 1080)
Zobrazovací formát 1080i,1080p,480i,480p,576i,576p,720p
Nativní obnovovací frekvence 100 Hz
Technologie displeje LCD
Úhlopříčka displeje 32 "
Rozlišení displeje 1920 x 1080 px
Typ HD rozlišení Full HD
Funkce managementu
On Screen Display (OSD) Ano
Časovač vypnutí Ano
Počet OSD jazyků 27
Obraz v obraze (PIP) Ano
Elektronický programový průvodce (EPG) Ano
Časovač zapnutí/vypnutí Ano
Hmotnost a rozměry
Hmotnost (se stojánkem) 10400 g
Hloubka (s podstavcem) 216 mm
Výška (s podstavcem) 510 mm
Šířka (s podstavcem) 755 mm
Hmotnost (bez stojánku) 7900 g
Šířka (bez stojánku) 755 mm
Hloubka (bez stojánku) 42 mm
Výška (bez stojánku) 480 mm
Výkon
Herní režim Ano
Dětský zámek Ano
Funkce teletextu Ano
Možnosti připojení
Digitální optický audio výstup 1
Počet SCART portů 1
Porty RS-232 0
Počet RF portů 1
Common interface (CI) Ano
Výstupy pro sluchátka 1
Počet S-Video vstupů 1
Kompozitní video výstup 0
Kompozitní video vstup 1
PC in (D-Sub) Ano
PC audiovstup Ano
Komponentní videovstup (YPbPr/YCbCr) 1
Počet portů USB 2.0 2
Počet HDMI portů 4
HDCP Ano
Vzhled
Rozhraní upevnění panelu 200 x 200 mm
Barva Černá
Podpora standardu VESA pro montáž Ne
Další charakteristiky
Vestavěné reproduktory Ano
Podsvícení Ano
Třída energetické účinnosti (stará) B
Roční spotřeba energie 88 kWh
3D kompatibilita Ano
Údaje o balení
Hloubka balení 132 mm
Výška balení 628 mm
Šířka balení 851 mm
Dálkový ovladač Ano
Příkon
Vstupní střídavé napětí 220 - 240 V
Frekvence vstupního střídavého napětí 50 - 60 Hz
Spotřeba elektrické energie 101 W
Spotřeba energie (v pohotovosti) 0.25 W
Počítačová síť
Wi-Fi Ano
Připojení na síť Ethernet Ano
TV tuner
Formát digitálního signálu DVB-C,DVB-T
Televizor Full HD 3D pro celou rodinu


Obraz Full HD s ostrými detaily: Dopřejte si 2D a 3D obraz ve vysokém rozlišení díky technologii Full HD 1080.

Špičkový 3D obraz: Vychutnejte si živoucí 3D akci v kvalitě Full HD. 3D od společnosti Sony přináší ten nejčistší a nejjasnější 3D obraz ze širokého pozorovacího úhlu.

Technologie Edge LED pro vysoký kontrast obrazu: Dopřejte si výhody vylepšené intenzity barev, vysokého kontrastu a lepší energetické efektivity – to vše v tenké obrazovce.

Sledujte jasně zobrazené akční scény díky technologii Motionflow XR 200: Dívejte se na akční sekvence zobrazované jakoby rychlostí 200 snímků za sekundu a vychutnejte si čistší obraz bez trhání a rozmazání.

Přirozené barvy a jasný obraz s mnoha detaily: Díky obrazové technologii X-Reality uvidíte ostré detaily bez zkreslení či šumu, a to i v případě obrazu se standardním rozlišením.

S technologií pro bezdrátové připojení k internetu: Bezdrátová technologie Wireless LAN-Ready umožňuje bezdrátové připojení internetového směrovače pomocí adaptéru USB Wi-Fi® UWA-BR100 od společnosti Sony.

Vychutnejte si to nejlepší z webu na velké obrazovce: Připojte televizor k internetu a přenášejte plnoformátová webová videa nebo obsah ze sociálních sítí (vyžaduje upgrade firmwaru).

Umožňuje videohovory i hlasové přenosy pomocí aplikace Skype™: Připojte vhodnou kameru a mikrofon a budete moci zdarma volat přátelům a rodině prostřednictvím aplikace Skype™ z pohodlí svého obývacího pokoje.

Surfujte internetem na televizní obrazovce: Navštěvujte své oblíbené weby a prohlížejte si internet pomocí jednoduchého prohlížeče (nepodporuje prohlížení vložených videí).

Ovládejte televizor pomocí bezplatné aplikace pro mobilní telefon: Telefon typu Smartphone můžete použít jako dálkový ovladač televizoru a obrazovka jiného zařízení se dá využít pro přehrávání online videa prostřednictvím funkce vzdáleného přehrávání médií Media Remote (upgrade firmwaru je nutný).

Zjistěte více o hudbě, kterou znáte z televizní obrazovky: Líbí se vám skladba, kterou právě slyšíte ve sledovaném televizním pořadu? Na dálkovém ovladači stiskněte tlačítko TRACK ID a ihned se dozvíte všechny podrobnosti o dané skladbě.

Získejte veškeré informace o filmu, na který se právě díváte: Pomocí funkce Video Search pro vyhledávání videa dostanete veškeré informace o televizních a filmových hercích a štábech.

Připojte se přímo k dalším zařízením s technologií Wi-Fi®: Po aktualizaci firmwaru se můžete prostřednictvím televizoru bezdrátově připojit přímo k dalším zařízením s technologií Wi-Fi® Direct, a to bez směrovačů a složitého nastavování.

Šetřete energii i peníze pomocí snímače přítomnosti: Televizor automaticky vypne obraz, když z místnosti odejdete, nebo po delší době přepne do pohotovostního režimu.

Automatické nastavení jasu obrazovky šetří energii: Aktivací funkce světelného snímače se upraví jas obrazu podle světelných podmínek v místnosti, takže docílíte nejen lepšího obrazu, ale i nižší spotřeby energie.

Sdílejte zábavu po celém domě prostřednictvím sítě DLNA: Přenášejte filmy, hudbu a fotografie do televizoru ze zařízení kompatibilních se sítí DLNA, jako jsou například notebooky, mobilní telefony či hudební přehrávače.

Nahrávejte si televizní pořady na externí pevný disk: Uložte si programy, na které se chcete podívat, na pevný disk připojený přes rozhraní USB a pusťte si je, až se vám to bude hodit (může vyžadovat upgrade firmwaru).

3D zvuk s efektem 5kanálové reprodukce: Dopřejte si efekt digitálního 3D prostorového zvuku z reproduktorů televizoru, které jsou vybavené technologií S-Force 3D Front Surround.

Prohlížejte si panoramatické a 3D fotografie s nejlepším zobrazením: Připojte kompatibilní digitální fotoaparát přes rozhraní USB či HDMI® a prohlédněte si 3D a panoramatické záběry v plném rozlišení na velké obrazovce.

Přejděte na digitální vysílání i bez set-top-boxu: Získejte přístup k digitálním i analogovým televizním kanálům díky vestavěnému televiznímu tuneru pro pozemní vysílání (DVB-T).

Služba My Sony přináší výhody a exkluzivní nabídky: Zaregistrujte si svůj televizor BRAVIA, staňte se členy klubu My Sony a získejte exkluzivní přístup k výukovým programům, speciálním nabídkám a dalším.