Soehnle Gala XL

Soehnle Gala XL manuál (návod)

(2)
  • 䉁㘳ㄶ㕧慬愱㈳㌴〭灲
    䙲敩瑡本‱㌮⁊畮椠㈰〸‱〺㌴㨱
Soehnle Gala XL

Potřebujete pomoc?

Počet otázek: 0

Máte dotaz ohledně Soehnle Gala XL nebo potřebujete pomoc? Zeptejte se zde. Poskytněte jasný a komplexní popis problému a vaši otázku. Čím více podrobností uvedete ke svému problému ve vaší otázce, tím snazší bude pro ostatní majitele Soehnle Gala XL vaši otázku zodpovědět.

Zde si můžete zdarma prohlédnout příručku pro Soehnle Gala XL. Tato příručka patří do kategorie Váhy a byla ohodnocena 2 lidmi průměrným hodnocením 8.7. Tato příručka je k dispozici v následujících jazycích:Tsjechisch, Engels, Nederlands, Duits, Frans, Spaans, Italiaans, Zweeds, Portugees, Deens, Pools, Russisch, Fins, Roemeens, Turks, Slowaaks, Grieks, Hongaars, Sloveens, Kroatisch. Máte dotaz ohledně Soehnle Gala XL nebo potřebujete pomoc? Zeptejte se zde

Specifikace Soehnle Gala XL

Všeobecné
Značka Soehnle
Model Gala XL
Produkt Váha
EAN 4006501631664
Jazyk Tsjechisch, Engels, Nederlands, Duits, Frans, Spaans, Italiaans, Zweeds, Portugees, Deens, Pools, Russisch, Fins, Roemeens, Turks, Slowaaks, Grieks, Hongaars, Sloveens, Kroatisch
Typ souboru PDF
Výkon
Maximální nosnost 150 kg
Model Elektronická osobní váha
Přesnost vážení 100 g
Automatické vypnutí Ano
Barva Stříbrná
Materiál Plast
Další charakteristiky
Barva Ne
Obrazovka
Displej LCD
Lehce čitelný displej Ano
Příkon
Počet baterií 2
Typ baterie AAA

Často kladené otázky

Níže naleznete nejčastější dotazy, týkající se Soehnle Gala XL .

Není vaše otázka uvedena v seznamu? Zeptejte se zde

manualypdf.cz

Hledáte příručku? manualypdf.cz zajišťuje, že najdete příručku, kterou hledáte během okamžiku. Naše databáze obsahuje více než 1 milion příruček ve formátu PDF pro více než 10 000 značek. Každý den přidáváme nejnovější příručky, takže vždy najdete produkt, který hledáte. Je to velmi jednoduché: stačí zadat značku a typ produktu do vyhledávacího pole a můžete si okamžitě prohlédnout příručku vašeho výběru online a zdarma.

manualypdf.cz

© Autorská práva 2021 manualypdf.cz. Všechna práva vyhrazena.

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.

Více