Smartek ST-25

Smartek ST-25 manuál (návod)

(1)
  • Deluxe Clothes Shaver
    Operating Instructions
    Model No. ST-25
    Read all instructions carefully before using this item
Smartek ST-25

Potřebujete pomoc?

Počet otázek: 0

Máte dotaz ohledně Smartek ST-25 nebo potřebujete pomoc? Zeptejte se zde. Poskytněte jasný a komplexní popis problému a vaši otázku. Čím více podrobností uvedete ke svému problému ve vaší otázce, tím snazší bude pro ostatní majitele Smartek ST-25 vaši otázku zodpovědět.

Zde si můžete zdarma prohlédnout příručku pro Smartek ST-25. Tato příručka patří do kategorie Nezařazeno a byla ohodnocena 1 lidmi průměrným hodnocením 7.5. Tato příručka je k dispozici v následujících jazycích:Engels. Máte dotaz ohledně Smartek ST-25 nebo potřebujete pomoc? Zeptejte se zde

Specifikace Smartek ST-25

Všeobecné
Značka Smartek
Model ST-25
Produkt Nezařazeno
Jazyk Engels
Typ souboru PDF
Hmotnost a rozměry
Hmotnost 455 g
Technické detaily
Barva Bílá
Spotřeba elektrické energie 5 W
Vyjímatelný kontejner Ano
Obsah balení
Baterie Ano
Baterie
Napětí baterie 6 V

manualypdf.cz

Hledáte příručku? manualypdf.cz zajišťuje, že najdete příručku, kterou hledáte během okamžiku. Naše databáze obsahuje více než 1 milion příruček ve formátu PDF pro více než 10 000 značek. Každý den přidáváme nejnovější příručky, takže vždy najdete produkt, který hledáte. Je to velmi jednoduché: stačí zadat značku a typ produktu do vyhledávacího pole a můžete si okamžitě prohlédnout příručku vašeho výběru online a zdarma.

manualypdf.cz

© Autorská práva 2021 manualypdf.cz. Všechna práva vyhrazena.

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.

Více