Skoda Octavia iV (2020) manuál (návod)

Skoda Octavia iV (2020)
8.5 · 12
PDF manuál
 · 206 stránky
Čeština
manuálSkoda Octavia iV (2020)

Zde si můžete zdarma prohlédnout příručku pro Skoda Octavia iV (2020). Tato příručka patří do kategorie auta a byla ohodnocena 12 lidmi průměrným hodnocením 8.5. Tato příručka je k dispozici v následujících jazycích:Čeština. Máte dotaz ohledně Skoda Octavia iV (2020) nebo potřebujete pomoc? Zeptejte se zde

Potřebujete pomoc?

Máte dotaz ohledně Skoda a odpověď není v návodu? Zeptejte se zde. Uveďte jasný a úplný popis problému a své otázky. Čím lépe je váš problém a otázka popsána, tím je pro ostatní majitele Skoda snazší, aby vám poskytli vhodnou odpověď.

Petr Havránek • 7-8-2023Bez komentáře

Mám novou Octavii 2023 a zarazilo mne, že není klimatizovaná přihrádka u spolujezdce. Je tato vymoženost už v základu.

Odpovědět na tuto otázku
Karel Šebesta • 30-3-2023Bez komentáře

kam zapojit nabíječku mobilu ve Škoda Octavia Iv

Odpovědět na tuto otázku
Karel Šebesta • 18-2-2023Bez komentáře

jak sklopit vnější zrcátka

Odpovědět na tuto otázku
Jaroslav Kejval • 11-2-2022Bez komentáře

Mám dotaz zda je k novému autu Škoda octavia 4 přikládán tištěný návod k použití ?

Odpovědět na tuto otázku

Počet otázek: 4

Skoda Octavia iV (2020) je vůz, který kombinuje elektrický a spalovací motor a je vybaven moderními technologiemi. Výkon vozu je 204 koní s točivým momentem 350 Nm, což umožňuje dosáhnout rychlosti až 225 km/h. Spotřeba paliva je uváděna na 1,5 - 1,6 litru na 100 km podle standardu WLTP. Vůz má kapacitu baterie 37 Ah a dosah až 60 km na elektrický pohon. Zrychlení vozu z 0 na 100 km/h trvá 7,3 sekundy. Vnitřek vozu nabízí moderní design a pohodlí a je vybaven například klimatizací s automatikou nebo audio systémem s osmi reproduktory. Rozměr zavazadlového prostoru je 450 litrů, což umožňuje pohodlné přepravování zavazadel a dalších věcí. Vůz obsahuje mnoho bezpečnostních prvků, jako je například systém Lane Assist nebo Adaptive Cruise Control. Kromě toho je vůz vybaven řadou asistenčních systémů, jako je například Park Assist, který umožňuje parkování vozu automaticky. Zkrátka, Skoda Octavia iV (2020) je moderní a vysoce výkonné vozidlo, které nabízí pohodlnou a bezpečnou jízdu s minimální spotřebou paliva.

Všeobecné
Skoda
Octavia iV (2020)
auto
Čeština
Uživatelský manuál? (PDF)

Nenašli jste v návodu odpověď na svou otázku? Odpověď na svou otázku můžete najít v častých dotazech o Skoda Octavia iV (2020) níže.

Jak mohu převést míle na kilometry?

1 míle se je 1,609344 kilometru a 1 kilometr je 0,62137119 míle.

Kde najdu číslo VIN mého Skoda?

Umístění VIN ve voze se liší podle značky a typu auta. Kód může být vyražen na rámu vozidla nebo namontován na destičce. Je tedy nejlepší podívat se do manuálu pro Skoda Octavia iV (2020) pro přesné umístění čísla VIN.

Co je to číslo VIN?

Číslo VIN u vozu je identifikační číslo, které je jedinečné pro každé auto. Zkratka VIN tedy znamená Vehicle identification Number.

Kdy je u mého Skoda potřeba údržba?

Pravidelná údržba je nutná u každého auta. Jak často vůz potřebuje údržbu a co přesně je třeba udělat je možné nalézt v instrukcích pro údržbu. Hlavní pravidelná údržba by měla být obvykle provedena každé 2 roky nebo po 30 000 kilometrech.

Kdy by se měla vyměnit brzdová kapalina mého Skoda?

Doporučuje se měnit brzdovou kapalinu každé dva roky.

Jaký je rozdíl mezi benzíny E10 a E5?

Benzín E10 obsahuje až deset procent etanolu, zatímco benzín E5 obsahuje méně než pět procent etanolu. V důsledku toho je podíl benzínu E10 nižší než benzínu E5, což méně škodí životnímu prostředí.

Jedny nebo více dveří nejdou otevřít zevnitř. Co teď?

Zámek je s největší pravděpodobností nastaven na dětskou pojistkou, takže je nelze otevřít zevnitř. Jak zrušit nastavení dětské pojistky závisí na značce a typu.

Moje autorádio se nezapne, co teď?

Pokud se autorádio nezapne, není napájeno. Zkontrolujte, zda je červený vodič připojen ke kontaktnímu napájení a žlutý vodič ke stálému napájení.

Je manuál k Skoda Octavia iV (2020) k dispozici v Čeština?

Ano, manuál k Skoda Octavia iV (2020) je k dispozici v Čeština .

Není vaše otázka uvedena v seznamu? Zeptejte se zde

Žádné výsledky