Skoda Bolero manuál (návod)

Skoda Bolero
8 · 16
PDF manuál
 · 26 stránky
Čeština
manuálSkoda Bolero

Zde si můžete zdarma prohlédnout příručku pro Skoda Bolero. Tato příručka patří do kategorie autorádia a byla ohodnocena 16 lidmi průměrným hodnocením 8. Tato příručka je k dispozici v následujících jazycích:Čeština. Máte dotaz ohledně Skoda Bolero nebo potřebujete pomoc? Zeptejte se zde

Potřebujete pomoc?

Máte dotaz ohledně Skoda a odpověď není v návodu? Zeptejte se zde. Uveďte jasný a úplný popis problému a své otázky. Čím lépe je váš problém a otázka popsána, tím je pro ostatní majitele Skoda snazší, aby vám poskytli vhodnou odpověď.

Stanislav Janů • 5-9-2021Bez komentáře

Dobrý den, tohle se objevilo na obrazovce a nevím co s tím. Díky za radu

Dobrý den, tohle se objevilo na obrazovce a nevím co s tím. Díky za radu
Zobrazit fotografii
Odpovědět na tuto otázku
Petr Matašovský • 1-7-2021Bez komentáře

Mám problém s Infotainment Bolero začína problikávat displej až po chvílce stmavne a zase se rosvítí je to Kodiag rs 15 měsícu staré auto Děkuji za info.

Odpovědět na tuto otázku
Bohumil Koutský • 28-4-2023Bez komentáře

Jaké jsou usb konektory pro flash disky u autoradia fabie

Odpovědět na tuto otázku
Miroslav CVIK • 19-2-2023Bez komentáře

škoda Kamiq zrcadlen telefon Samsung, po, před jízdou, zapnuti radia Bolero a nastaveni navigace Mapy sz, se v poličku hledej misto objevi heslo za jizdy nelze, a dale radio nereaguje.

Odpovědět na tuto otázku
Tomáš Dehner • 18-10-2022Bez komentáře

Dobrý den, nejde mi spárovat rádio bolero s telefonem .

Odpovědět na tuto otázku
Aleš • 8-4-2022Bez komentáře

Dobrý den,radio ukazuje že anténa č.1nejde a mám slabší signál na rádiu (Bolero )jde to nějak řešit.Děkuji za odpověď .Mám Škoda octavia 2 fa 2012

Odpovědět na tuto otázku
VÍŤA • 14-1-2022Bez komentáře

DOBRÝ DEN, MÁM ŠKODU SUPERB II 2013 RADIO BOLERO. MÁM PROBLÉM S CD MĚNIČEM KTERÝ JE SOUČÁSTÍ RÁDIA. NEJDOU MI VYTÁHNOUT CD. MÁM JICH TAM 6 KS A HLÁSI MI ŽE JE PRÁZDNÉ. JE NA TO NĚJAKÝ SYSTÉM JAK JE VYTÁHNOU? DĚKUJI ZA ODPOVĚĎ SZWARC

Odpovědět na tuto otázku
Andrey Ignatyev • 31-10-2021Bez komentáře

Dobrý den, prosím o radu. Rádio v autě funguje, ale zvuk pravděpodobně není přenesen, protože reproduktory nehrají. Přes diagnostiku se mi podařilo, že rádio hraje 5 vteřin a pak opět nic. Automobil jsem nyní koupil a reproduktory již nehrály. Chtěl bych poprosit, zda si někdo neví rady, jak spárovat rádio s reproduktory. Děkuji.

Odpovědět na tuto otázku
Lucie Hulešová • 22-9-2021Bez komentáře

Dobrý den, mám škoda fabie III z roku 2014. Chtěla bych se zeptat zda má navigaci nebo jakým způsobem to mohu vyřešit.Děkuji Hulešová

Odpovědět na tuto otázku

Počet otázek: 9

Radiomagnetofon Skoda Bolero je jedním z autopříslušenství, které tato automobilová značka nabízí svým zákazníkům. Jedná se o vysokokvalitní autorádio, které vyniká svou výkonností a jednoduchostí ovládání. Bolero disponuje 6,5" LCD dotykovým displejem a je vybavený RDS tunerem. Tento tuner automaticky hledá nejsilnější signál a zajišťuje tak vysoké kvality zvuku, přijímaného ze všech dostupných vysílačů. Bolero také nabízí možnost přehrávání různých formátů zvukových souborů, jako jsou například MP3, WMA, AAC, FLAC a jiné. Pro reprodukci zvuku je využívána 4×45 W vestavěná zesilovače. Autorádio Skoda Bolero také obsahuje řadu praktických funkcí, jako například možnost propojení s mobilním telefonem pomocí technologie Bluetooth, SD kartu pro uložení hudebních souborů, hands-free funkci pro telefonování nebo klasickou funkci rádia s možností předvolby oblíbených stanic. Celkově lze říci, že radiomagnetofon Skoda Bolero je jedním z nejvyšší kvality autorádií na trhu a stanovuje vysoký standard v oblasti prvotřídního zvuku a jednoduchého ovládání.

Všeobecné
Skoda
Bolero
autorádio
Čeština
Uživatelský manuál (PDF)

Nenašli jste v návodu odpověď na svou otázku? Odpověď na svou otázku můžete najít v častých dotazech o Skoda Bolero níže.

Jaký je rozdíl mezi FM a AM?

FM znamená frekvenční modulace a AM pak amplitudová modulace. Největší rozdíl mezi rozhlasovými stanicemi v FM v porovnání s rozhlasovými stanicemi v AM je kvalita zvuku.

Kdy je hlasitost příliš vysoká?

Hlasitost nad 80 decibelů může poškodit sluch. Pokud je hlasitost vyšší než 120 decibelů, může dokonce dojít k přímému poškození. Riziko poškození sluchu závisí na frekvenci a délce poslechu.

Moje autorádio se nezapne, co teď?

Pokud se autorádio nezapne, není napájeno. Zkontrolujte, zda je červený vodič připojen ke kontaktnímu napájení a žlutý vodič ke stálému napájení.

Jak mohu nejlépe vyčistit můj autorádio?

Na odstranění otisků prstů nejlépe funguje lehce navlhčený čisticí hadřík nebo měkký bezprachový hadřík. Prach na obtížně přístupných místech se nejlépe odstraňuje stlačeným vzduchem.

Co je to bluetooth?

Bluetooth je způsob, jak bezdrátově vyměnit data mezi elektronickými zařízeními prostřednictvím rádiových vln. Vzdálenost mezi oběma zařízeními pro výměnu dat nemůže být ve většině případů delší než deset metrů.

Je manuál k Skoda Bolero k dispozici v Čeština?

Ano, manuál k Skoda Bolero je k dispozici v Čeština .

Není vaše otázka uvedena v seznamu? Zeptejte se zde

Žádné výsledky