SilverCrest SRK 400 A2

SilverCrest SRK 400 A2 manuál (návod)

(2)
 • IAN 273386
  RICE COOKER SRK 400 A2
  RICE COOKER
  Operating instructions
  REISKOCHER
  Bedienungsanleitung
  RIZSFŐZŐ
  Használati utasítás
  VAŘIČ RÝŽE
  Návod k obsluze
  VARIČ RYŽE
  Návod na obsluhu
SilverCrest SRK 400 A2

Potřebujete pomoc?

Počet otázek: 1

Máte dotaz ohledně SilverCrest SRK 400 A2 nebo potřebujete pomoc? Zeptejte se zde. Poskytněte jasný a komplexní popis problému a vaši otázku. Čím více podrobností uvedete ke svému problému ve vaší otázce, tím snazší bude pro ostatní majitele SilverCrest SRK 400 A2 vaši otázku zodpovědět.

Erika Škopova, 17-2-2021 11:28:56 Bez komentáře

Kolik ryze se prosím vejde do ryzovace?mam na jeden litr nádobu.Připadá mi zo malé na 500g ryze

Odpovědět na tuto otázku

Zde si můžete zdarma prohlédnout příručku pro SilverCrest SRK 400 A2. Tato příručka patří do kategorie Vařiče rýže a byla ohodnocena 2 lidmi průměrným hodnocením 8.8. Tato příručka je k dispozici v následujících jazycích:Tsjechisch, Engels, Duits, Hongaars, Slowaaks. Máte dotaz ohledně SilverCrest SRK 400 A2 nebo potřebujete pomoc? Zeptejte se zde

Specifikace SilverCrest SRK 400 A2

Všeobecné
Značka SilverCrest
Model SRK 400 A2
Produkt Vařič rýže
Jazyk Tsjechisch, Engels, Duits, Hongaars, Slowaaks
Typ souboru PDF

manualypdf.cz

Hledáte příručku? manualypdf.cz zajišťuje, že najdete příručku, kterou hledáte během okamžiku. Naše databáze obsahuje více než 1 milion příruček ve formátu PDF pro více než 10 000 značek. Každý den přidáváme nejnovější příručky, takže vždy najdete produkt, který hledáte. Je to velmi jednoduché: stačí zadat značku a typ produktu do vyhledávacího pole a můžete si okamžitě prohlédnout příručku vašeho výběru online a zdarma.

manualypdf.cz

© Autorská práva 2021 manualypdf.cz. Všechna práva vyhrazena.

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.