Sigma Roadster

Sigma Roadster manuál (návod)

(1)
 • Battery
  control
  LUX
  100 % HP
  (high power)
  + 1 x click = on 100 %
  + 1 x click = flashing
  (International version only)
  + 1 x click = off
  2 x AA
  Art.-No. 00455
  ca. 10 h ca. 20 h h
  red =
  2 x 1,5 V SIZE N Alkaline
  Art.-Nr.: 10341
  “Click”
  1
  1
  2
  2
  3
  3
  green =
  red =
Sigma Roadster

Potřebujete pomoc?

Počet otázek: 0

Máte dotaz ohledně Sigma Roadster nebo potřebujete pomoc? Zeptejte se zde. Poskytněte jasný a komplexní popis problému a vaši otázku. Čím více podrobností uvedete ke svému problému ve vaší otázce, tím snazší bude pro ostatní majitele Sigma Roadster vaši otázku zodpovědět.

Zde si můžete zdarma prohlédnout příručku pro Sigma Roadster. Tato příručka patří do kategorie Lampy na kolo a byla ohodnocena 1 lidmi průměrným hodnocením 8.4. Tato příručka je k dispozici v následujících jazycích:Tsjechisch, Engels, Nederlands, Duits, Frans, Spaans, Italiaans, Zweeds, Deens, Pools, Russisch, Fins, Slowaaks, Hongaars. Máte dotaz ohledně Sigma Roadster nebo potřebujete pomoc? Zeptejte se zde

Specifikace Sigma Roadster

Všeobecné
Značka Sigma
Model Roadster
Produkt Lampa na kolo
Jazyk Tsjechisch, Engels, Nederlands, Duits, Frans, Spaans, Italiaans, Zweeds, Deens, Pools, Russisch, Fins, Slowaaks, Hongaars
Typ souboru PDF

manualypdf.cz

Hledáte příručku? manualypdf.cz zajišťuje, že najdete příručku, kterou hledáte během okamžiku. Naše databáze obsahuje více než 1 milion příruček ve formátu PDF pro více než 10 000 značek. Každý den přidáváme nejnovější příručky, takže vždy najdete produkt, který hledáte. Je to velmi jednoduché: stačí zadat značku a typ produktu do vyhledávacího pole a můžete si okamžitě prohlédnout příručku vašeho výběru online a zdarma.

manualypdf.cz

© Autorská práva 2021 manualypdf.cz. Všechna práva vyhrazena.

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.

Více