Sigma BC 16.12

Sigma BC 16.12 manuál (návod)

(6)
 • BC 16.12 /BC 16.12
  BIKE COMPUTER TOPLINE
  FUNCTIONS
  VIdEO
  TUTORIal:
  InsTallaTIOn
  VIdEO:
  DEFRITESNLPTPLHURO CZTR GB/US
Sigma BC 16.12

Potřebujete pomoc?

Počet otázek: 0

Máte dotaz ohledně Sigma BC 16.12 nebo potřebujete pomoc? Zeptejte se zde. Poskytněte jasný a komplexní popis problému a vaši otázku. Čím více podrobností uvedete ke svému problému ve vaší otázce, tím snazší bude pro ostatní majitele Sigma BC 16.12 vaši otázku zodpovědět.

Zde si můžete zdarma prohlédnout příručku pro Sigma BC 16.12. Tato příručka patří do kategorie Cyklocomputery a byla ohodnocena 6 lidmi průměrným hodnocením 9.2. Tato příručka je k dispozici v následujících jazycích:Čeština, Angličtina, Holandský, Němčina, Francouzština, Španělština, Italština, Portugalština, Polština, Rumunská, Turečtina, Maďarština. Máte dotaz ohledně Sigma BC 16.12 nebo potřebujete pomoc? Zeptejte se zde

Specifikace Sigma BC 16.12

Všeobecné
Značka Sigma
Model BC 16.12
Produkt Cyklocomputer
EAN 4016224061204, 8581500407428
Jazyk Čeština, Angličtina, Holandský, Němčina, Francouzština, Španělština, Italština, Portugalština, Polština, Rumunská, Turečtina, Maďarština
Typ souboru PDF
Technické detaily
Rychlostní funkce Average speed, Maximum speed
Časová funkce Clock, Countdown, Stopwatch
Model Bezdrátový cyklopočítač
Barva Black, Silver
Funkce vzdálenosti Celkový
Obsah balení
Vysílač

Často kladené otázky

Níže naleznete nejčastější dotazy, týkající se Sigma BC 16.12 .

Není vaše otázka uvedena v seznamu? Zeptejte se zde

manualypdf.cz

Hledáte příručku? manualypdf.cz zajišťuje, že najdete příručku, kterou hledáte během okamžiku. Naše databáze obsahuje více než 1 milion příruček ve formátu PDF pro více než 10 000 značek. Každý den přidáváme nejnovější příručky, takže vždy najdete produkt, který hledáte. Je to velmi jednoduché: stačí zadat značku a typ produktu do vyhledávacího pole a můžete si okamžitě prohlédnout příručku vašeho výběru online a zdarma.

manualypdf.cz

© Autorská práva 2020 manualypdf.cz. Všechna práva vyhrazena.

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.

Více