Sigma BC 1200 manuál (návod)

Sigma BC 1200
8.1 · 81
PDF manuál
 · 27 stránky
Angličtina
manuálSigma BC 1200

Zde si můžete zdarma prohlédnout příručku pro Sigma BC 1200. Tato příručka patří do kategorie cyklocomputery a byla ohodnocena 81 lidmi průměrným hodnocením 8.1. Tato příručka je k dispozici v následujících jazycích:Angličtina. Máte dotaz ohledně Sigma BC 1200 nebo potřebujete pomoc? Zeptejte se zde

Potřebujete pomoc?

Máte dotaz ohledně Sigma a odpověď není v návodu? Zeptejte se zde. Uveďte jasný a úplný popis problému a své otázky. Čím lépe je váš problém a otázka popsána, tím je pro ostatní majitele Sigma snazší, aby vám poskytli vhodnou odpověď.

Jurek • 2-4-2021Bez komentáře

Jak nastavit správný čas na cyklopočítači SIGMA BC 1200? Hodiny mi ukazují o 2 minuty předčasný a tudíž nepřesný čas. Jak se dostat do menu SET a správně ho nastavit? S pozdravem, Jurek

Tato zpráva byla automaticky přeložena
Odpovědět na tuto otázku
Radovan • 7-6-2023Bez komentáře

Nemohu nastavit přesný čas. Jak to mám udělat?SIGMA BC 1200

Odpovědět na tuto otázku
Honza • 2-7-2022Bez komentáře

Dobrý den zakoupil jsem sigma 1200/wl vše nastavil ale bohužel nefunguje

Odpovědět na tuto otázku

Počet otázek: 3

Sigma BC 1200 je kvalitní cyklocomputer, který dokáže sledovat různé parametry vašeho jízdního kola. Displej cyklocomputeru vám ukazuje rychlost, průměrnou rychlost, maximální rychlost, dobu jízdy, celkovou dobu jízdy a vzdálenost. Může se pochlubit velkým displejem, který je dobře viditelný za jakéhokoliv světla. V závislosti na vašich potřebách můžete jednoduše přepínat mezi zobrazením jednotlivých parametrů. Sigma BC 1200 je také vybavena funkčností kdy můžete snadno restartovat jednotlivé parametry, zastavit a přezuji. Tato cyklocomputer je tichá a spolehlivá, navíc je velmi snadné ji nainstalovat. Sigma BC 1200 se napájí pomocí baterií, které vám poskytnou spolehlivý provoz po dlouhou dobu. Kromě toho je tento cyklocomputer k dispozici v černé barvě, což umožňuje široké možnosti výběru a přizpůsobení vašemu kolu. Sigma BC 1200 je tak ideální volbou pro každého, kdo chce sledovat své cyklistické výkony a zároveň získat spolehlivé a kvalitní zařízení, které jim bude sloužit po dlouhou dobu.

Všeobecné
Sigma
BC 1200
cyklocomputer
Angličtina
Uživatelský manuál (PDF)

Nenašli jste v návodu odpověď na svou otázku? Odpověď na svou otázku můžete najít v častých dotazech o Sigma BC 1200 níže.

Baterie v mém cyklocomputer začala korodovat. Je použití zařízení stále bezpečné?

Výrobek lze po správném vyčištění stále bezpečně používat. Vyjměte v rukavicích baterii a vyčistěte prostor pro baterie zubním kartáčkem a octem. Po vysušení lze do přístroje vložit nové baterie.

Co je to GPS?

GPS je systém, který lze použít po celém světě k určení vaší polohy pomocí satelitů.

Co znamená zkratka GPS?

Zkratka GPS znamená „Global Positioning System“.

Potřebuji internet pro GPS?

Ne, pro příjem GPS není vyžadován internet.

Je manuál k Sigma BC 1200 k dispozici v Čeština?

Bohužel nemáme manuál k Sigma BC 1200 k dispozici v Čeština. Tento manuál je k dispozici v Angličtina.

Není vaše otázka uvedena v seznamu? Zeptejte se zde

Žádné výsledky