Sencor SHS 7401WH

Sencor SHS 7401WH manuál (návod)

(1)
Sencor SHS 7401WH

Potřebujete pomoc?

Počet otázek: 0

Máte dotaz ohledně Sencor SHS 7401WH nebo potřebujete pomoc? Zeptejte se zde. Poskytněte jasný a komplexní popis problému a vaši otázku. Čím více podrobností uvedete ke svému problému ve vaší otázce, tím snazší bude pro ostatní majitele Sencor SHS 7401WH vaši otázku zodpovědět.

Zde si můžete zdarma prohlédnout příručku pro Sencor SHS 7401WH. Tato příručka patří do kategorie Stylery a byla ohodnocena 1 lidmi průměrným hodnocením 5.7. Tato příručka je k dispozici v následujících jazycích:Angličtina. Máte dotaz ohledně Sencor SHS 7401WH nebo potřebujete pomoc? Zeptejte se zde

Specifikace Sencor SHS 7401WH

Všeobecné
Značka Sencor
Model SHS 7401WH
Produkt Styler
EAN 8590669091638
Jazyk Angličtina
Typ souboru PDF
Výkon
Stylizace pomocí iontů
Počet teplotních nastavení 2
Keramický povrch -
Nastavitelný termostat
Model Kartáč na horký vzduch
Rovnání vlasů
Navlnění vlasů
Texturizování vlasů
Vysoušení vlasů -
Příkon
Příkon 1000
Ergonomie
Automatické vypnutí
Délka šňůry -
Otočná šňůra
Vzhled
Barva Stříbrná

manualypdf.cz

Hledáte příručku? manualypdf.cz zajišťuje, že najdete příručku, kterou hledáte během okamžiku. Naše databáze obsahuje více než 1 milion příruček ve formátu PDF pro více než 10 000 značek. Každý den přidáváme nejnovější příručky, takže vždy najdete produkt, který hledáte. Je to velmi jednoduché: stačí zadat značku a typ produktu do vyhledávacího pole a můžete si okamžitě prohlédnout příručku vašeho výběru online a zdarma.

manualypdf.cz

© Autorská práva 2020 manualypdf.cz. Všechna práva vyhrazena.

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.

Více