Scosche IHK

Scosche IHK manuál (návod)

(1)
Scosche IHK

Potřebujete pomoc?

Počet otázek: 0

Máte dotaz ohledně Scosche IHK nebo potřebujete pomoc? Zeptejte se zde. Poskytněte jasný a komplexní popis problému a vaši otázku. Čím více podrobností uvedete ke svému problému ve vaší otázce, tím snazší bude pro ostatní majitele Scosche IHK vaši otázku zodpovědět.

Zde si můžete zdarma prohlédnout příručku pro Scosche IHK. Tato příručka patří do kategorie Nabíječky pro mobilní zařízení a byla ohodnocena 1 lidmi průměrným hodnocením 8.5. Tato příručka je k dispozici v následujících jazycích:-. Máte dotaz ohledně Scosche IHK nebo potřebujete pomoc? Zeptejte se zde

Specifikace Scosche IHK

Všeobecné
Značka Scosche
Model IHK
Produkt Nabíječka pro mobilní zařízení
EAN 33991025448
Jazyk -
Typ souboru PDF
Výkon
Typ nabíječky Vnitřní
Kompatibilní nabíječka Mobile phone, MP3
Typ zdroje USB
Kompatibilita iPod / iPhone
Počet portů USB 2.0 2
Příkon
Výstupní proud 2000
Další charakteristiky
Zabudovaná baterie
Vzhled
Barva Černá

manualypdf.cz

Hledáte příručku? manualypdf.cz zajišťuje, že najdete příručku, kterou hledáte během okamžiku. Naše databáze obsahuje více než 1 milion příruček ve formátu PDF pro více než 10 000 značek. Každý den přidáváme nejnovější příručky, takže vždy najdete produkt, který hledáte. Je to velmi jednoduché: stačí zadat značku a typ produktu do vyhledávacího pole a můžete si okamžitě prohlédnout příručku vašeho výběru online a zdarma.

manualypdf.cz

© Autorská práva 2020 manualypdf.cz. Všechna práva vyhrazena.

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.

Více