Samsung Galaxy Watch Active 2

Samsung Galaxy Watch Active 2 manuál (návod)

(4)
 • www.samsung.com
  UŽIVATELSKÁ
  PŘÍRUČKA
  Czech. 09/2019. Rev.1.0
  SM-R820
  SM-R825F
  SM-R830
  SM-R835F
Samsung Galaxy Watch Active 2

Potřebujete pomoc?

Počet otázek: 2

Máte dotaz ohledně Samsung Galaxy Watch Active 2 nebo potřebujete pomoc? Zeptejte se zde. Poskytněte jasný a komplexní popis problému a vaši otázku. Čím více podrobností uvedete ke svému problému ve vaší otázce, tím snazší bude pro ostatní majitele Samsung Galaxy Watch Active 2 vaši otázku zodpovědět.

Michal, 31-12-2020 09:38:48 Bez komentáře

Dobrý den, rád bych se zeptal na otázku. Zakoupili jsme hodinky samsung galaxy watch active 2.problém je v tom, že nám na příchozí sms do hodinek v hodinkách nejde odpovědět. Je tam jen možnost vymazat. I když chceme sms psát, tak je jen u kontaktu možnost volat. Děkuji za odpověď...

Samsung Galaxy Watch Active 2
Odpovědět na tuto otázku
Ladislav Doksanský, 24-11-2020 15:21:37 Bez komentáře

Dobrý den. Co prosím znamená označení SM-R820 na hodinkách galaxy watch 2. Děkuji za rychlou odpověď Doksanský

Odpovědět na tuto otázku

Zde si můžete zdarma prohlédnout příručku pro Samsung Galaxy Watch Active 2. Tato příručka patří do kategorie Smart hodinky a byla ohodnocena 4 lidmi průměrným hodnocením 8.9. Tato příručka je k dispozici v následujících jazycích:Tsjechisch, Slowaaks. Máte dotaz ohledně Samsung Galaxy Watch Active 2 nebo potřebujete pomoc? Zeptejte se zde

Specifikace Samsung Galaxy Watch Active 2

Všeobecné
Značka Samsung
Model Galaxy Watch Active 2
Produkt Smart hodinky
Jazyk Tsjechisch, Slowaaks
Typ souboru PDF

Často kladené otázky

Níže naleznete nejčastější dotazy, týkající se Samsung Galaxy Watch Active 2 .

Není vaše otázka uvedena v seznamu? Zeptejte se zde

manualypdf.cz

Hledáte příručku? manualypdf.cz zajišťuje, že najdete příručku, kterou hledáte během okamžiku. Naše databáze obsahuje více než 1 milion příruček ve formátu PDF pro více než 10 000 značek. Každý den přidáváme nejnovější příručky, takže vždy najdete produkt, který hledáte. Je to velmi jednoduché: stačí zadat značku a typ produktu do vyhledávacího pole a můžete si okamžitě prohlédnout příručku vašeho výběru online a zdarma.

manualypdf.cz

© Autorská práva 2021 manualypdf.cz. Všechna práva vyhrazena.

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.

Více