Samsung Galaxy A34 manuál (návod)

Samsung Galaxy A34
8.9 · 8
PDF manuál
 · 158 stránky
Angličtina
manuálSamsung Galaxy A34
www.samsung.com

USER MANUAL

English. 03/2023. Rev.1.0
SM-A346B/DSN
SM-A346E/N
SM-A346E/DSN
SM-A546B/DS
SM-A546E
SM-A546E/DS

Zde si můžete zdarma prohlédnout příručku pro Samsung Galaxy A34. Tato příručka patří do kategorie smartphony a byla ohodnocena 8 lidmi průměrným hodnocením 8.9. Tato příručka je k dispozici v následujících jazycích:Angličtina. Máte dotaz ohledně Samsung Galaxy A34 nebo potřebujete pomoc? Zeptejte se zde

Potřebujete pomoc?

Máte dotaz ohledně Samsung a odpověď není v návodu? Zeptejte se zde. Uveďte jasný a úplný popis problému a své otázky. Čím lépe je váš problém a otázka popsána, tím je pro ostatní majitele Samsung snazší, aby vám poskytli vhodnou odpověď.

Anna • 20-8-2023Bez komentáře

Jak přiřadit jiné zvonění ke kontaktu

Odpovědět na tuto otázku
Miloš Tuna • 30-8-2023Bez komentáře

V českém jazyce není? Děkuji. Samsung galaxy A34

Odpovědět na tuto otázku
Jaroslava Pitulová • 17-8-2023Bez komentáře

jak nastavit hodiny,kalkulačku,

Odpovědět na tuto otázku

Počet otázek: 3

Samsung Galaxy A34 je nový smartphone od společnosti Samsung. Je vybaven moderním a výkonným procesorem, který zajišťuje rychlou odezvu. Disponuje velkým a jasným displejem s vysokým rozlišením, který zaručuje skvělou kvalitu obrazu. Kromě toho je tento smartphone vybaven kvalitním fotoaparátem, který umožňuje pořizovat vysokokvalitní fotografie bez ohledu na světelné podmínky. Díky velkému internímu úložišti můžete mít uloženo všechno své důležité soubory a aplikace bez nutnosti používat externí úložiště. Výdrž baterie je také velmi dobrá, takže můžete v klidu používat váš smartphone celý den. Celkově lze říci, že Samsung Galaxy A34 je skvělý smartphone, který nabízí vysokou kvalitu za rozumnou cenu a je ideální pro každodenní použití.

Všeobecné
Samsung
Galaxy A34
smartphone
Angličtina
Uživatelský manuál? (PDF)

Nenašli jste v návodu odpověď na svou otázku? Odpověď na svou otázku můžete najít v častých dotazech o Samsung Galaxy A34 níže.

Jak mám resetovat svůj Samsung Galaxy A34?

Většinu modelů telefonů Samsung lze resetovat pomocí kombinace tlačítek hlasitost +, tlačítka pro zapnutí/vypnutí a hlavního tlačítka při spuštění.

Moje SIM karta je příliš malá a nevejde se do mého telefonu Samsung. Co teď?

Je možné použít adaptér na SIM karty. Vložte příliš malou SIM kartu do adaptéru a pak vložte adaptér do telefonu.

Co je číslo IMEI?

IMEI je zkratka pro „International Mobile Equipment Identity“. Jedná se o unikátní patnáctimístné číslo, které odlišuje váš telefon Samsung od ostatních telefonů.

Jaké rozměry obrazovky má můj/moje smartphone?

Velikost vaší/vašeho smartphone je obvykle vyjádřena v palcích, 1 palec je 2,54 centimetru. Velikost je úhlopříčná velikost vaší/vašeho smartphone, takže můžete měřit obrazovku zleva doprava.

Může moje baterie smartphone explodovat?

Ujistěte se, že se vaše baterie smartphone příliš nezahřívá, v takovém případě je velmi malá šance, že baterie exploduje.

Je manuál k Samsung Galaxy A34 k dispozici v Čeština?

Bohužel nemáme manuál k Samsung Galaxy A34 k dispozici v Čeština. Tento manuál je k dispozici v Angličtina.

Není vaše otázka uvedena v seznamu? Zeptejte se zde

Žádné výsledky