Remington Dual-X

Remington Dual-X manuál (návod)

(1)
  • DUAL-X FOIL SHAVER
    F3800
Remington Dual-X

Potřebujete pomoc?

Počet otázek: 0

Máte dotaz ohledně Remington Dual-X nebo potřebujete pomoc? Zeptejte se zde. Poskytněte jasný a komplexní popis problému a vaši otázku. Čím více podrobností uvedete ke svému problému ve vaší otázce, tím snazší bude pro ostatní majitele Remington Dual-X vaši otázku zodpovědět.

Zde si můžete zdarma prohlédnout příručku pro Remington Dual-X. Tato příručka patří do kategorie Břitvy a byla ohodnocena 1 lidmi průměrným hodnocením 6.5. Tato příručka je k dispozici v následujících jazycích:Angličtina, Holandský, Slovinština, Maďarština, Řekyně, Slovenské, Turečtina, Rumunská, Finština, Polština, Ruské, Dánština, Portugalština, Švédština, Italština, Španělština, Francouzština, Němčina, Chorvatština. Máte dotaz ohledně Remington Dual-X nebo potřebujete pomoc? Zeptejte se zde

Specifikace Remington Dual-X

Všeobecné
Značka Remington
Model Dual-X
Produkt Břitva
EAN 4008496760091, 4008496760114
Jazyk Angličtina, Holandský, Slovinština, Maďarština, Řekyně, Slovenské, Turečtina, Rumunská, Finština, Polština, Ruské, Dánština, Portugalština, Švédština, Italština, Španělština, Francouzština, Němčina, Chorvatština
Typ souboru PDF
Výkon
Holicí systém Planžetový holicí strojek
Počet holicích hlav/břitů -
Zastřihovač
Výklopný zastřihovač
Další charakteristiky
Protiskuzový úchop
Příkon
Doba holení 40
Napájecí zdroj Baterie
Doba nabíjení 16
Nabíjecí
Indikátory
Ukazatel nabíjení
Vzhled
Barva Černá

manualypdf.cz

Hledáte příručku? manualypdf.cz zajišťuje, že najdete příručku, kterou hledáte během okamžiku. Naše databáze obsahuje více než 1 milion příruček ve formátu PDF pro více než 10 000 značek. Každý den přidáváme nejnovější příručky, takže vždy najdete produkt, který hledáte. Je to velmi jednoduché: stačí zadat značku a typ produktu do vyhledávacího pole a můžete si okamžitě prohlédnout příručku vašeho výběru online a zdarma.

manualypdf.cz

© Autorská práva 2020 manualypdf.cz. Všechna práva vyhrazena.

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.

Více