Powertraveller Powermonkey Extreme

Powertraveller Powermonkey Extreme manuál (návod)

(1)
Powertraveller Powermonkey Extreme

Potřebujete pomoc?

Počet otázek: 0

Máte dotaz ohledně Powertraveller Powermonkey Extreme nebo potřebujete pomoc? Zeptejte se zde. Poskytněte jasný a komplexní popis problému a vaši otázku. Čím více podrobností uvedete ke svému problému ve vaší otázce, tím snazší bude pro ostatní majitele Powertraveller Powermonkey Extreme vaši otázku zodpovědět.

Zde si můžete zdarma prohlédnout příručku pro Powertraveller Powermonkey Extreme. Tato příručka patří do kategorie Nouzové nabíječky a byla ohodnocena 1 lidmi průměrným hodnocením 8. Tato příručka je k dispozici v následujících jazycích:Engels. Máte dotaz ohledně Powertraveller Powermonkey Extreme nebo potřebujete pomoc? Zeptejte se zde

Specifikace Powertraveller Powermonkey Extreme

Získejte tenké zařízení, které chcete, aniž byste obětovali výdrž baterie. Lithium-polymerová baterie poskytuje stejné d...
Všeobecné
Značka Powertraveller
Model Powermonkey Extreme
Produkt Nouzová nabíječka
EAN 5060176982536
Jazyk Engels
Typ souboru PDF
Vzhled
Kompatibilní nabíječka Mobile phone/Smartphone,Tablet,MP3/MP4,GPS,E-book reader
Barva Šedá
Certifikace CE, FC, RoHS
Příkon
Prvky ochrany napájení Overload,Short circuit
Výstupní napětí 5 V
Možnosti připojení
Počet portů USB 1
Výkon
Typ baterie Lithium-polymerová (LiPo)
Kapacita baterie 700 mAh
Hmotnost a rozměry
Hmotnost 460 g

manualypdf.cz

Hledáte příručku? manualypdf.cz zajišťuje, že najdete příručku, kterou hledáte během okamžiku. Naše databáze obsahuje více než 1 milion příruček ve formátu PDF pro více než 10 000 značek. Každý den přidáváme nejnovější příručky, takže vždy najdete produkt, který hledáte. Je to velmi jednoduché: stačí zadat značku a typ produktu do vyhledávacího pole a můžete si okamžitě prohlédnout příručku vašeho výběru online a zdarma.

manualypdf.cz

© Autorská práva 2021 manualypdf.cz. Všechna práva vyhrazena.

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.