Polaroid iD640

Polaroid iD640 manuál (návod)

(1)
  • ID640
    USER MANUAL
    © 2012 All Rights Reserved.
    Windows and the Windows logo are registered trademarks of Microsoft Corporation.
    All other trademarks are the property of their respective companies.
Polaroid iD640

Potřebujete pomoc?

Počet otázek: 0

Máte dotaz ohledně Polaroid iD640 nebo potřebujete pomoc? Zeptejte se zde. Poskytněte jasný a komplexní popis problému a vaši otázku. Čím více podrobností uvedete ke svému problému ve vaší otázce, tím snazší bude pro ostatní majitele Polaroid iD640 vaši otázku zodpovědět.

Zde si můžete zdarma prohlédnout příručku pro Polaroid iD640. Tato příručka patří do kategorie Digitální fotoaparáty a byla ohodnocena 1 lidmi průměrným hodnocením 7.7. Tato příručka je k dispozici v následujících jazycích:Angličtina. Máte dotaz ohledně Polaroid iD640 nebo potřebujete pomoc? Zeptejte se zde

Specifikace Polaroid iD640

Všeobecné
Značka Polaroid
Model iD640
Produkt Digitální fotoaparát
Jazyk Angličtina
Typ souboru PDF

Často kladené otázky

Níže naleznete nejčastější dotazy, týkající se Polaroid iD640 .

Není vaše otázka uvedena v seznamu? Zeptejte se zde

manualypdf.cz

Hledáte příručku? manualypdf.cz zajišťuje, že najdete příručku, kterou hledáte během okamžiku. Naše databáze obsahuje více než 1 milion příruček ve formátu PDF pro více než 10 000 značek. Každý den přidáváme nejnovější příručky, takže vždy najdete produkt, který hledáte. Je to velmi jednoduché: stačí zadat značku a typ produktu do vyhledávacího pole a můžete si okamžitě prohlédnout příručku vašeho výběru online a zdarma.

manualypdf.cz

© Autorská práva 2020 manualypdf.cz. Všechna práva vyhrazena.

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.

Více