Philips SRP2018 manuál (návod)

Perfect replacement

Philips SRP2018

Na této stránce můžete nalézt manuál pro produkt Philips SRP2018. Před použítím produktu si důkladně přečtěte tento návod. Máte-li jakýkoliv dotaz týkající se Vašeho , na který jste nenašli odpověď v manuálu, dejte nám prosím vědět v dolní části této stránky.

Značka
Philips
Model
SRP2018
Produkt
EAN
4895185612386
Jazyk
Čeština, Slovenské
Typ souboru
PDF
Webová stránka
http://www.philips.com/global
www.philips.com/support
Příručka pro uživatele
Rádi vám vždy pomůžeme
Zregistrujte svůj výrobek a získejte podporu na adrese
SRP2018
Otázky?
Kontaktujte
společnost
Philips

Máte dotaz ohledně Philips SRP2018?

Pokud máte jakýkoliv dotaz ohledně manuálu k produktu Philips SRP2018, neváhejte se zeptat. Popiště Váš problém dostatečně, aby Vám ostatní uživatelé mohli poskytnout tu správnou odpověď.

Zdravím ja by som chcel radu. Kúpil som si univerzálne diaľkové ovládanie Philips SRP/2018/10 a nijak ho neviem sparovat zo set top boxom Ineos n3. Nevedeli by ste mi prosím poradiť. Ďakujem.

, 3 měsíce nazpět
0

Dobrý den, vlastním televizor Panasonic TH-42PX80EA a k němu jsem si pořídil set -top Box EVOLVEO OMEGA T2 (HD DVB-T2). Dálkové ovládání set top boxu je velmi malé,nespolehlivé a nevhodné do ruky. Potřeboval bych, aby dálkové ovládání Philips SRP2018 ovládalo TV a set top box. Po zapnutí set top boxu musím na televizním ovladači zapnout televizi a tlačítkem AV navolit vstup HDMI 1. Potom se objeví obraz a dá se ovládat ovladačem settop boxu. Chtěl bych, aby po stisknutí tlačítka "Napájení" se spustila televize a sepnulo tlačítko AV televizoru. Potom by set top box na dálkovém ovládání SRP2018 měl fungovat jako na originálním , ale lépe.

, 6 měsíců nazpět
0

Dobrý večer mám dotaz ohledně univerzálního ovladače Philips srp 2018_10 mám televizi Blaupunkt a odešel původní ovladač tak jsem koupila univerzální ovladač Philips a nedaří se nám nainstalovat nepasuji nám kódy. Děkuji za radu kde může být chyba.

, 9 měsíců nazpět
0

Dobrý den, mám televizor Thomson 32HS2244 starý 7 let. Zakoupila jsem univerzální ovladač Philips SRP2018. Nejde spárovat ani s jedním kódem a nepovedlo se ani automatické spárování. Můžete poradit kde je problém??? Děkuji. Hezký den.

, 1 rok nazpět
0

Produkty související s nákupem:

Specifikace

Vzhled
Rozhraní IR Wireless
Barva Černá
Přímé ovládání zařízení CABLE, DVD/Blu-ray, DVR, SAT, TV, VCR
Kompatibilita značky Univerzální
Typ ovládání Tlačítka
Přizpůsobitelná tlačítka yes
Podsvícená tlačítka no
Obrazovka
Vestavěný displej no
Výkon
Počet značek v databázi > 800
Počet podporovaných zařízení 8
Maximální dosah 10
Vysílání prostřednictvím LED 1
Baterie
Typ baterie Alkalický
Typ baterie AAA
Hmotnost a rozměry
Hmotnost 53
Údaje o balení
Hmotnost včetně balení 215
Velikost obalu (š x h x v) 13 x 27.5 x 3.7
Typ balení Blistr
Další charakteristiky
Hmotnost balení 1.62