Philips SRP2018 manuál (návod)

Perfect replacement

Na této stránce můžete nalézt manuál pro produkt Philips SRP2018. Před použítím produktu si důkladně přečtěte tento návod. Máte-li jakýkoliv dotaz týkající se Vašeho , na který jste nenašli odpověď v manuálu, dejte nám prosím vědět v dolní části této stránky.

Máte dotaz ohledně Philips SRP2018?

Pokud máte jakýkoliv dotaz ohledně manuálu k produktu Philips SRP2018, neváhejte se zeptat. Popiště Váš problém dostatečně, aby Vám ostatní uživatelé mohli poskytnout tu správnou odpověď.

Dobrý den, vlastním televizor Panasonic TH-42PX80EA a k němu jsem si pořídil set -top Box EVOLVEO OMEGA T2 (HD DVB-T2).Dálkové ovládání set top boxu je velmi malé,nespolehlivé a nevhodné do ruky.Potřeboval bych, aby dálkové ovládání Philips SRP2018 ovládalo TV a set top box.Po zapnutí set top boxu musím na televizním ovladači zapnout televizi a tlačítkem AV navolit vstup HDMI 1. Potom se objeví obraz a dá se ovládat ovladačem settop boxu.Chtěl bych, aby po stisknutí tlačítka "Napájení" se spustila televize a sepnulo tlačítko AV televizoru. Potom by set top box na dálkovém ovládání SRP2018 měl fungovat jako na originálním , ale lépe.

, 3 týdny nazpět

Dobrý večer mám dotaz ohledně univerzálního ovladače Philips srp 2018_10 mám televizi Blaupunkt a odešel původní ovladač tak jsem koupila univerzální ovladač Philips a nedaří se nám nainstalovat nepasuji nám kódy. Děkuji za radu kde může být chyba.

, 4 měsíce nazpět

Dobrý den, mám televizor Thomson 32HS2244 starý 7 let. Zakoupila jsem univerzální ovladač Philips SRP2018. Nejde spárovat ani s jedním kódem a nepovedlo se ani automatické spárování. Můžete poradit kde je problém??? Děkuji. Hezký den.

, 7 měsíců nazpět
Philips SRP2018 PDF náhled

Specifikace

Vzhled
RozhraníIR Wireless
BarvaČerná
Přímé ovládání zařízeníCABLE, DVD/Blu-ray, DVR, SAT, TV, VCR
Kompatibilita značkyUniverzální
Tlačítka
Typ ovládáníTlačítka
Přizpůsobitelná tlačítkayes
Podsvícená tlačítkano
Obrazovka
Vestavěný displejno
Výkon
Počet značek v databázi> 800
Počet podporovaných zařízení8
Maximální dosah10
Indikátory
Vysílání prostřednictvím LED1
Baterie
Typ baterieAlkalický
Typ baterieAAA
Hmotnost a rozměry
Hmotnost53
Údaje o balení
Hmotnost včetně balení215
Velikost obalu (š x h x v)13 x 27.5 x 3.7
Typ baleníBlistr
Další charakteristiky
Hmotnost balení1.62