Philips Sonicare AirFloss HX8255

Philips Sonicare AirFloss HX8255 manuál (návod)

(1)
  • Philips
    Sonicare
    AirFloss
Philips Sonicare AirFloss HX8255

Potřebujete pomoc?

Počet otázek: 0

Máte dotaz ohledně Philips Sonicare AirFloss HX8255 nebo potřebujete pomoc? Zeptejte se zde. Poskytněte jasný a komplexní popis problému a vaši otázku. Čím více podrobností uvedete ke svému problému ve vaší otázce, tím snazší bude pro ostatní majitele Philips Sonicare AirFloss HX8255 vaši otázku zodpovědět.

Zde si můžete zdarma prohlédnout příručku pro Philips Sonicare AirFloss HX8255. Tato příručka patří do kategorie Dentální nitě a byla ohodnocena 1 lidmi průměrným hodnocením 8.9. Tato příručka je k dispozici v následujících jazycích:Angličtina, Francouzština, Portugalština, Indonéština. Máte dotaz ohledně Philips Sonicare AirFloss HX8255 nebo potřebujete pomoc? Zeptejte se zde

Specifikace Philips Sonicare AirFloss HX8255

Všeobecné
Značka Philips
Model Sonicare AirFloss HX8255
Produkt Dentální nit
EAN 8710103623489, 8710103623496
Jazyk Angličtina, Francouzština, Portugalština, Indonéština
Typ souboru PDF
Technické detaily
Počet hubic 3
Vlastnosti rukojeti Ergo✗mický
Barva Green, White
Příkon
Doba nabíjení 24
Typ baterie Lithium-ion
Typ baterie Lithium-ion (Li-ion)
Další charakteristiky
Nabíječka

manualypdf.cz

Hledáte příručku? manualypdf.cz zajišťuje, že najdete příručku, kterou hledáte během okamžiku. Naše databáze obsahuje více než 1 milion příruček ve formátu PDF pro více než 10 000 značek. Každý den přidáváme nejnovější příručky, takže vždy najdete produkt, který hledáte. Je to velmi jednoduché: stačí zadat značku a typ produktu do vyhledávacího pole a můžete si okamžitě prohlédnout příručku vašeho výběru online a zdarma.

manualypdf.cz

© Autorská práva 2020 manualypdf.cz. Všechna práva vyhrazena.

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.

Více