Philips Sonicare AirFloss HX8233

Philips Sonicare AirFloss HX8233 manuál (návod)

(1)
  • Philips Sonicare
    AirFloss
Philips Sonicare AirFloss HX8233

Potřebujete pomoc?

Počet otázek: 0

Máte dotaz ohledně Philips Sonicare AirFloss HX8233 nebo potřebujete pomoc? Zeptejte se zde. Poskytněte jasný a komplexní popis problému a vaši otázku. Čím více podrobností uvedete ke svému problému ve vaší otázce, tím snazší bude pro ostatní majitele Philips Sonicare AirFloss HX8233 vaši otázku zodpovědět.

Zde si můžete zdarma prohlédnout příručku pro Philips Sonicare AirFloss HX8233. Tato příručka patří do kategorie Dentální nitě a byla ohodnocena 1 lidmi průměrným hodnocením 9.7. Tato příručka je k dispozici v následujících jazycích:Angličtina, Holandský, Němčina, Francouzština, Španělština, Italština, Portugalština, Řekyně. Máte dotaz ohledně Philips Sonicare AirFloss HX8233 nebo potřebujete pomoc? Zeptejte se zde

Specifikace Philips Sonicare AirFloss HX8233

Všeobecné
Značka Philips
Model Sonicare AirFloss HX8233
Produkt Dentální nit
EAN 8710103623397, 871010363122
Jazyk Angličtina, Holandský, Němčina, Francouzština, Španělština, Italština, Portugalština, Řekyně
Typ souboru PDF
Technické detaily
Počet hubic 2
Vlastnosti rukojeti Ergo✗mický
Barva Green, White
Příkon
Doba nabíjení 24

manualypdf.cz

Hledáte příručku? manualypdf.cz zajišťuje, že najdete příručku, kterou hledáte během okamžiku. Naše databáze obsahuje více než 1 milion příruček ve formátu PDF pro více než 10 000 značek. Každý den přidáváme nejnovější příručky, takže vždy najdete produkt, který hledáte. Je to velmi jednoduché: stačí zadat značku a typ produktu do vyhledávacího pole a můžete si okamžitě prohlédnout příručku vašeho výběru online a zdarma.

manualypdf.cz

© Autorská práva 2020 manualypdf.cz. Všechna práva vyhrazena.

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.

Více