Philips Saeco Lirika manuál (návod)

Philips Saeco Lirika
8.5 · 64
PDF manuál
 · 40 stránky
Angličtina
manuálPhilips Saeco Lirika
ENGLISH
OPERATING INSTRUCTIONS
Read these operating instructions carefully before using the machine.
Type SUP041E
EN
02
02

Zde si můžete zdarma prohlédnout příručku pro Philips Saeco Lirika. Tato příručka patří do kategorie kávovary a byla ohodnocena 64 lidmi průměrným hodnocením 8.5. Tato příručka je k dispozici v následujících jazycích:Angličtina. Máte dotaz ohledně Philips Saeco Lirika nebo potřebujete pomoc? Zeptejte se zde

Potřebujete pomoc?

Máte dotaz ohledně Philips a odpověď není v návodu? Zeptejte se zde. Uveďte jasný a úplný popis problému a své otázky. Čím lépe je váš problém a otázka popsána, tím je pro ostatní majitele Philips snazší, aby vám poskytli vhodnou odpověď.

Václav Rubner • 15-9-2023Bez komentáře

Co znamená,když na displeji žlutě svítí obrázek filtru?

Odpovědět na tuto otázku

Počet otázek: 1

Philips Saeco Lirika je kávovar s funkcí přípravy espresso, kávy a cappuccina. Disponuje vodním filtrem a komorou na zrno, která pojme až 500 g kávy. Kromě toho umožňuje nastavit si teplotu a množství vody ve šálku. Zdrojem vody je nádrž o kapacitě 2,5 litru, kterou lze snadno odpojit a doplnit. Kávovar je vyroben z vysokokvalitních materiálů, což mu zaručuje dlouhou životnost. Jeho design je elegantní a moderní. Kávovar je vhodný pro použití v domácnosti nebo menší kanceláři, dokáže připravit až 10 šálků kávy za hodinu. Hlučnost zařízení je nižší než u podobných zařízení a se 15 barovým tlakem při přípravě napodobuje profesionální kávovary v kavárnách.

Všeobecné
Philips
Saeco Lirika
kávovar
Angličtina
Uživatelský manuál (PDF)

Nenašli jste v návodu odpověď na svou otázku? Odpověď na svou otázku můžete najít v častých dotazech o Philips Saeco Lirika níže.

Jak často bych měl/měla odvápňovat svůj kávovar?

Jak často je u kávovaru potřeba odstraňovat vodní kámen, závisí na tom, jak často se používá a jak vysoká je tvrdost vody. Používáte-li tvrdou vodu, doporučuje se odvápnění jednou za měsíc, pokud je používaná voda měkká, pak je jednou za čtvrt roku dostačující.

Jaký je nejlepší způsob, jak odstranit vodní kámen z mého kávovaru?

Pro odstraňování vodního kamene v kávovaru se doporučuje používat kapalný odstraňovač vodního kamene, který je označen jako produkt vhodný pro kávovary.

Co je espresso?

Espresso je malé množství koncentrované kávy.

Jak dlouho můžu skladovat kávová zrna?

Datum spotřeby lze nalézt na obalech od kávových zrn. Datum minimální trvanlivosti však platí pouze pokud je vak uzavřen.

Jakým nejlepším způsob emskladovat kávu?

Doporučuje se skladovat kávu ve vzduchotěsné a čisté nádobě.

Co říká mletí o chuti kávy?

To, jak se kávová zrna melou, silně ovlivňuje chuť kávy. V případě, že jsou kávová zrna mleta velmi jemně, pak bude mít káva silnější chuť, a pokud jsou zrna mleta hruběji, pak bude mít káva jemnější chuť.

Je manuál k Philips Saeco Lirika k dispozici v Čeština?

Bohužel nemáme manuál k Philips Saeco Lirika k dispozici v Čeština. Tento manuál je k dispozici v Angličtina.

Není vaše otázka uvedena v seznamu? Zeptejte se zde

Žádné výsledky