Parkside PRMA 40-Li A1 manuál (návod)

Parkside PRMA 40-Li A1
9.3 · 2
PDF manuál
 · 56 stránky
Angličtina
manuálParkside PRMA 40-Li A1

I A N 311518

AKKU-RASENMÄHER

Originalbetriebsanleitung

TOSAERBA RICARICABILE

Traduzione delle istruzioni d’uso originali

CORDLESS LAWN MOWER

Translation of the original instructions

TOSAERBA RICARICABILE PRMA 40-Li A1

Zde si můžete zdarma prohlédnout příručku pro Parkside PRMA 40-Li A1. Tato příručka patří do kategorie sekačky na trávu a byla ohodnocena 2 lidmi průměrným hodnocením 9.3. Tato příručka je k dispozici v následujících jazycích:Angličtina. Máte dotaz ohledně Parkside PRMA 40-Li A1 nebo potřebujete pomoc? Zeptejte se zde

Potřebujete pomoc?

Máte dotaz ohledně Parkside a odpověď není v návodu? Zeptejte se zde. Uveďte jasný a úplný popis problému a své otázky. Čím lépe je váš problém a otázka popsána, tím je pro ostatní majitele Parkside snazší, aby vám poskytli vhodnou odpověď.

Drahomira Sedlakova • 21-5-2023Bez komentáře

mam akku sekacku na travu zasunula jsem kontaktni klic a tet nejde vydelat. Musi se vydelat anebo nemusi,jak ho vydelat.

Odpovědět na tuto otázku
Vrbka Karel • 31-8-2022Bez komentáře

Dobrý den,Mám strunový vyžínač Parkside PRMA 40 li, a nejdou mě po použití vysunout z vyžínače baterie, ani jedna. Používal jsem ho už asi 10x, takže to mojí nezkušeností, to nebude.Prosím o radu.

Odpovědět na tuto otázku
Lucie Raabová • 23-6-2022Bez komentáře

Dobry den, jak se prosim sekacka zapina, startuje? Baterie jsou nabite, pojistka tez na svem miste, ale cervenym cudlikem postrane zapnot nejde... prosim tedy o radu, dekuji predem, s pozdravem Raabova

Odpovědět na tuto otázku

Počet otázek: 3

Všeobecné
Parkside
PRMA 40-Li A1
sekačka na trávu
Angličtina
Uživatelský manuál? (PDF)

Nenašli jste v návodu odpověď na svou otázku? Odpověď na svou otázku můžete najít v častých dotazech o Parkside PRMA 40-Li A1 níže.

Není vaše otázka uvedena v seznamu? Zeptejte se zde

Žádné výsledky