Panasonic ES246AC

Panasonic ES246AC manuál (návod)

(1)
Panasonic ES246AC

Potřebujete pomoc?

Počet otázek: 0

Máte dotaz ohledně Panasonic ES246AC nebo potřebujete pomoc? Zeptejte se zde. Poskytněte jasný a komplexní popis problému a vaši otázku. Čím více podrobností uvedete ke svému problému ve vaší otázce, tím snazší bude pro ostatní majitele Panasonic ES246AC vaši otázku zodpovědět.

Zde si můžete zdarma prohlédnout příručku pro Panasonic ES246AC. Tato příručka patří do kategorie Břitvy a byla ohodnocena 1 lidmi průměrným hodnocením 9.7. Tato příručka je k dispozici v následujících jazycích:Angličtina, Španělština. Máte dotaz ohledně Panasonic ES246AC nebo potřebujete pomoc? Zeptejte se zde

Specifikace Panasonic ES246AC

Všeobecné
Značka Panasonic
Model ES246AC
Produkt Břitva
EAN 37988561544, 777782626413
Jazyk Angličtina, Španělština
Typ souboru PDF
Technické detaily
Přesný zastřihovač
Obličejový zastřihovač
Epilátor s integrovaným ledovým ochlazovačem
Počet holicích hlav -
Počet holicích čepelí -
Výměnné holicí hlavy Holicí
Další charakteristiky
Model Holicí strojek
Příkon
Nabíjecí
Typ baterie AA
Energetické požadavky DC 3 V
Typ baterie Alkalický
Doba provozu 45
Vzhled
Barva Růžová
Hmotnost a rozměry
Šířka 34
Hloubka 23
Výška 138
Hmotnost 117

manualypdf.cz

Hledáte příručku? manualypdf.cz zajišťuje, že najdete příručku, kterou hledáte během okamžiku. Naše databáze obsahuje více než 1 milion příruček ve formátu PDF pro více než 10 000 značek. Každý den přidáváme nejnovější příručky, takže vždy najdete produkt, který hledáte. Je to velmi jednoduché: stačí zadat značku a typ produktu do vyhledávacího pole a můžete si okamžitě prohlédnout příručku vašeho výběru online a zdarma.

manualypdf.cz

© Autorská práva 2020 manualypdf.cz. Všechna práva vyhrazena.

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.

Více