Opel Meriva (2015) manuál (návod)

Opel Meriva (2015)
7.9 · 11
PDF manuál
 · 257 stránky
Čeština
manuálOpel Meriva (2015)

OPEL MERIVA

Uživatelská příručka

Zde si můžete zdarma prohlédnout příručku pro Opel Meriva (2015). Tato příručka patří do kategorie auta a byla ohodnocena 11 lidmi průměrným hodnocením 7.9. Tato příručka je k dispozici v následujících jazycích:Čeština. Máte dotaz ohledně Opel Meriva (2015) nebo potřebujete pomoc? Zeptejte se zde

Potřebujete pomoc?

Máte dotaz ohledně Opel a odpověď není v návodu? Zeptejte se zde. Uveďte jasný a úplný popis problému a své otázky. Čím lépe je váš problém a otázka popsána, tím je pro ostatní majitele Opel snazší, aby vám poskytli vhodnou odpověď.

Miroslava Kuklová • 20-7-2023Bez komentáře

Dobrý den, prosím co znamená tato kontrolka, která mi v autě svítí? Můžete mi poradit. Děkuji.

Dobrý den, prosím co znamená tato kontrolka,  která mi v autě svítí? Můžete mi poradit. Děkuji.
Zobrazit fotografii
Odpovědět na tuto otázku
Jaroslav Froulík • 8-1-2023Bez komentáře

Na disleji mi svítí code 21, v příručce chybových hlášení je uvedeno, že nesvítí levé boční světlo. Kde je prosím levé boční světlo a jak mám závadu odstranit?

Odpovědět na tuto otázku
Mária Putirková • 5-2-2022Bez komentáře

Dobrý deňZ ničoho nič prestal nesvieti informačný displej. Displej korý ukazuje dojaz, počitadlo km ....Čo mám robiť. Volať do servisu. Ďakujem Putirková

Odpovědět na tuto otázku
Jiří Maršálek • 13-10-2021Bez komentáře

kde koupím příručku pro opel meriva 2015

Odpovědět na tuto otázku

Počet otázek: 4

Opel Meriva (2015) je malý MPV vyráběný německou společností Opel. Jedná se o pětidveřový vůz s prostorem pro pět cestujících a zavazadla. Vůz se vyznačuje moderním designem s aerodynamickými liniemi, LED denním svícením a flexibilním uspořádáním sedadel. Opel Meriva má k dispozici několik motorů včetně benzínových a naftových agregátů, které splňují normy emisí EURO 6. Vůz je k dispozici s manuální převodovkou nebo automatickou převodovkou s šestými rychlostmi. Opel Meriva (2015) nabízí několik bezpečnostních prvků, včetně systému pro sledování mrtvého úhlu, systému pro upozornění na překročení jízdního pruhu a adaptivního systému pro kontrolu rychlosti. Vůz také disponuje několika systémy pro asistenci řízení, včetně parkovacího asistenta a asistenta pro rozjezd do kopce. Interiér Opel Merivy (2015) je prostorný a nabízí mnoho místa pro cestující i zavazadla. Vůz má základní výbavu, včetně klimatizace, centrálního zamykání, audio systému s Bluetooth konektivitou a dalších funkcí. Celkově je Opel Meriva (2015) vhodným vozem pro rodiny, kteří hledají praktický a bezpečný vůz s moderním designem a dostatečným prostorem pro cestující i zavazadla.

Všeobecné
Opel
Meriva (2015)
auto
Čeština
Uživatelský manuál? (PDF)

Nenašli jste v návodu odpověď na svou otázku? Odpověď na svou otázku můžete najít v častých dotazech o Opel Meriva (2015) níže.

Jak mohu převést míle na kilometry?

1 míle se je 1,609344 kilometru a 1 kilometr je 0,62137119 míle.

Kde najdu číslo VIN mého Opel?

Umístění VIN ve voze se liší podle značky a typu auta. Kód může být vyražen na rámu vozidla nebo namontován na destičce. Je tedy nejlepší podívat se do manuálu pro Opel Meriva (2015) pro přesné umístění čísla VIN.

Co je to číslo VIN?

Číslo VIN u vozu je identifikační číslo, které je jedinečné pro každé auto. Zkratka VIN tedy znamená Vehicle identification Number.

Kdy je u mého Opel potřeba údržba?

Pravidelná údržba je nutná u každého auta. Jak často vůz potřebuje údržbu a co přesně je třeba udělat je možné nalézt v instrukcích pro údržbu. Hlavní pravidelná údržba by měla být obvykle provedena každé 2 roky nebo po 30 000 kilometrech.

Kdy by se měla vyměnit brzdová kapalina mého Opel?

Doporučuje se měnit brzdovou kapalinu každé dva roky.

Jaký je rozdíl mezi benzíny E10 a E5?

Benzín E10 obsahuje až deset procent etanolu, zatímco benzín E5 obsahuje méně než pět procent etanolu. V důsledku toho je podíl benzínu E10 nižší než benzínu E5, což méně škodí životnímu prostředí.

Jedny nebo více dveří nejdou otevřít zevnitř. Co teď?

Zámek je s největší pravděpodobností nastaven na dětskou pojistkou, takže je nelze otevřít zevnitř. Jak zrušit nastavení dětské pojistky závisí na značce a typu.

Moje autorádio se nezapne, co teď?

Pokud se autorádio nezapne, není napájeno. Zkontrolujte, zda je červený vodič připojen ke kontaktnímu napájení a žlutý vodič ke stálému napájení.

Je manuál k Opel Meriva (2015) k dispozici v Čeština?

Ano, manuál k Opel Meriva (2015) je k dispozici v Čeština .

Není vaše otázka uvedena v seznamu? Zeptejte se zde

Žádné výsledky