Omron M6 Comfort manuál (návod)

Omron M6 Comfort
8.5 · 39
PDF manuál
 · 44 stránky
Čeština
manuálOmron M6 Comfort
IM-HEM-7321-E-04-03/2018
ýeãtLnD
AutomDtLcNý mČĜLþ NrevníKo tODNu nD pDåL
M6 Comfort (HEM-7321-E)
Návod N obsOuze

Zde si můžete zdarma prohlédnout příručku pro Omron M6 Comfort. Tato příručka patří do kategorie tlakoměry a byla ohodnocena 39 lidmi průměrným hodnocením 8.5. Tato příručka je k dispozici v následujících jazycích:Čeština. Máte dotaz ohledně Omron M6 Comfort nebo potřebujete pomoc? Zeptejte se zde

Potřebujete pomoc?

Máte dotaz ohledně Omron a odpověď není v návodu? Zeptejte se zde. Uveďte jasný a úplný popis problému a své otázky. Čím lépe je váš problém a otázka popsána, tím je pro ostatní majitele Omron snazší, aby vám poskytli vhodnou odpověď.

Vladimír Júre • 3-4-2023Bez komentáře

Prosím o návod k OMRON M6 Comfort, HEM-7000-e

Odpovědět na tuto otázku
Kutilová Eva • 5-12-2022Bez komentáře

Dobrý den! Mám tlakoměr Omron M6 a chtěla bych vědět jak se se to nabíjí přes nabíječku a nebo tam musí být i baterie. Děkuji a přeji hezký den

Odpovědět na tuto otázku
Simona • 16-3-2021Bez komentáře

Dobrý den, dnes jsem zakoupila tento tlakoměr. Ráda bych se zeptala jak funguje nabíjení? Lze tlakoměr používat na bázi nabití přiloženou nabíječkou a bez baterek? Nebo jsou baterky nabíjecí a musí být vždy vložený v přístroji? Nic takového v návodu uvedeno není. Děkuji za odpověď.

Odpovědět na tuto otázku

Počet otázek: 3

Sphygmomanometer Omron M6 Comfort je automatickým zařízením sloužícím k měření krevního tlaku. Je určen pro umístění na horní paži a podporuje 2 uživatele. Dostupná je také funkce datového razítka, což usnadňuje vyhodnocení naměřených hodnot. Systém umí měřit průměrný arteriální tlak, puls a diastolický a systolický krevní tlak. Má také paměťovou funkci s 200 sloty pro ukládání dat a podporuje 4 baterie typu AA. Pro zobrazení výsledků slouží LCD displej. Konkrétně navržený a přizpůsobený pro jednotlivá auta, JL Audio Stealthbox Single Subwoofer umožňuje hluboký a výkonný bas. Konstrukce je vyrobena z prvotřídních materiálů a zaručuje spolehlivost a odolnost v čase.

Všeobecné
Omron
M6 Comfort | M602
tlakoměr
4015672108325
Čeština
Uživatelský manuál? (PDF)
Vlastnosti
ModelAutomatický
Umístění / polohaHorní rameno
Počet uživatelů2 uživatel/ů
DatumAno
Střední hodnota tepenného tlakuAno
Měření tepové frekvenceAno
Diastolický krevní tlakAno
Systolický krevní tlakAno
Velikost22 - 42 cm
Paměťová funkceAno
Funkce mluvení-
Paměťové sloty200
Příkon
Počet baterií4
Typ baterieAA
Obrazovka
Typ displejeLCD
Údaje o balení
Počet kusů v balení1 kusů
Obsah balení
Pouzdro na přenášeníAno
BaterieAno
zobrazit více

Nenašli jste v návodu odpověď na svou otázku? Odpověď na svou otázku můžete najít v častých dotazech o Omron M6 Comfort níže.

Co znamená systolický tlak?

Systolický tlak je nejvyšší číslo, které monitor krevního tlaku bude ukazovat. Systolický tlak se vztahuje na množství tlaku v tepnách během kontrakce srdečního svalu.

Co znamená diastolický tlak?

Diastolický tlak je nejnižší číslo, které monitor krevního tlaku bude ukazovat. Spodní číslo odkazuje na krevní tlak ve chvíli, kdy je váš srdeční sval mezi údery.

Jaký je normální krevní tlak?

Normální krevní tlak je asi 120/80.

Je manuál k Omron M6 Comfort k dispozici v Čeština?

Ano, manuál k Omron M6 Comfort je k dispozici v Čeština .

Není vaše otázka uvedena v seznamu? Zeptejte se zde

Žádné výsledky