OKI V4A-PHS

OKI V4A-PHS manuál (návod)

(1)
 • V40A-PHS
  INSTRUCCIONES DE MANEJO
  OPERATING INSTRUCTIONS
  ISTRUZIONI PER L'USO
  MANUAL DE INSTRUÇÕES
  TELEVISOR COLOR CON CONTROL REMOTO
  TELEVISORE A COLORI CON TELECOMANDO
  TV A CORES COM REMOTE CONTROLE
  COLOUR TELEVISION WITH REMOTE CONTROL
OKI V4A-PHS

Potřebujete pomoc?

Počet otázek: 0

Máte dotaz ohledně OKI V4A-PHS nebo potřebujete pomoc? Zeptejte se zde. Poskytněte jasný a komplexní popis problému a vaši otázku. Čím více podrobností uvedete ke svému problému ve vaší otázce, tím snazší bude pro ostatní majitele OKI V4A-PHS vaši otázku zodpovědět.

Zde si můžete zdarma prohlédnout příručku pro OKI V4A-PHS. Tato příručka patří do kategorie LCD televizory a byla ohodnocena 1 lidmi průměrným hodnocením 7.5. Tato příručka je k dispozici v následujících jazycích:Engels, Spaans, Italiaans, Portugees. Máte dotaz ohledně OKI V4A-PHS nebo potřebujete pomoc? Zeptejte se zde

Specifikace OKI V4A-PHS

Všeobecné
Značka OKI
Model V4A-PHS
Produkt LCD TV
Jazyk Engels, Spaans, Italiaans, Portugees
Typ souboru PDF

Často kladené otázky

Níže naleznete nejčastější dotazy, týkající se OKI V4A-PHS .

Není vaše otázka uvedena v seznamu? Zeptejte se zde

manualypdf.cz

Hledáte příručku? manualypdf.cz zajišťuje, že najdete příručku, kterou hledáte během okamžiku. Naše databáze obsahuje více než 1 milion příruček ve formátu PDF pro více než 10 000 značek. Každý den přidáváme nejnovější příručky, takže vždy najdete produkt, který hledáte. Je to velmi jednoduché: stačí zadat značku a typ produktu do vyhledávacího pole a můžete si okamžitě prohlédnout příručku vašeho výběru online a zdarma.

manualypdf.cz

© Autorská práva 2021 manualypdf.cz. Všechna práva vyhrazena.

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.

Více