Nesco FS-140R

Nesco FS-140R manuál (návod)

(1)
 • Electric Food Slicer FS-140R
  Care/Use Guide
  Guide d’entretien et d’utilisation
  Electric Trancheuse FS-140R
  Guía del cuidado/del uso
  Cortadora de alimento eléctrica FS-140R
Nesco FS-140R

Potřebujete pomoc?

Počet otázek: 0

Máte dotaz ohledně Nesco FS-140R nebo potřebujete pomoc? Zeptejte se zde. Poskytněte jasný a komplexní popis problému a vaši otázku. Čím více podrobností uvedete ke svému problému ve vaší otázce, tím snazší bude pro ostatní majitele Nesco FS-140R vaši otázku zodpovědět.

Zde si můžete zdarma prohlédnout příručku pro Nesco FS-140R. Tato příručka patří do kategorie Karbobrusky a byla ohodnocena 1 lidmi průměrným hodnocením 7. Tato příručka je k dispozici v následujících jazycích:Angličtina, Francouzština, Španělština. Máte dotaz ohledně Nesco FS-140R nebo potřebujete pomoc? Zeptejte se zde

Specifikace Nesco FS-140R

Všeobecné
Značka Nesco
Model FS-140R
Produkt Karbobruska
EAN 163120760657, 78262006245
Jazyk Angličtina, Francouzština, Španělština
Typ souboru PDF
Vlastnosti
Typ kráječe Elektrický
Maximální tloušťka řezu -
Protiskluzové nožky
Bezpečnostní spínač
Jednoduché čištění
Odnímatelná čepel
Výstupní zásobník
Základní materiál -
Ostří z nerezové ocele
Barva Černá
Příkon
Příkon 150

manualypdf.cz

Hledáte příručku? manualypdf.cz zajišťuje, že najdete příručku, kterou hledáte během okamžiku. Naše databáze obsahuje více než 1 milion příruček ve formátu PDF pro více než 10 000 značek. Každý den přidáváme nejnovější příručky, takže vždy najdete produkt, který hledáte. Je to velmi jednoduché: stačí zadat značku a typ produktu do vyhledávacího pole a můžete si okamžitě prohlédnout příručku vašeho výběru online a zdarma.

manualypdf.cz

© Autorská práva 2020 manualypdf.cz. Všechna práva vyhrazena.

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.

Více