Mipow Power Tube 5500

Mipow Power Tube 5500 manuál (návod)

(1)
Mipow Power Tube 5500

Potřebujete pomoc?

Počet otázek: 0

Máte dotaz ohledně Mipow Power Tube 5500 nebo potřebujete pomoc? Zeptejte se zde. Poskytněte jasný a komplexní popis problému a vaši otázku. Čím více podrobností uvedete ke svému problému ve vaší otázce, tím snazší bude pro ostatní majitele Mipow Power Tube 5500 vaši otázku zodpovědět.

Zde si můžete zdarma prohlédnout příručku pro Mipow Power Tube 5500. Tato příručka patří do kategorie Nabíječky pro mobilní zařízení a byla ohodnocena 1 lidmi průměrným hodnocením 8.7. Tato příručka je k dispozici v následujících jazycích:-. Máte dotaz ohledně Mipow Power Tube 5500 nebo potřebujete pomoc? Zeptejte se zde

Specifikace Mipow Power Tube 5500

Získejte tenké zařízení, které chcete, aniž byste obětovali výdrž baterie. Lithium-polymerová baterie poskytuje stejné d...
Všeobecné
Značka Mipow
Model Power Tube 5500
Produkt Nabíječka pro mobilní zařízení
Jazyk -
Typ souboru PDF
Vzhled
Kompatibilní nabíječka Mobile phone/Smartphone,Tablet,MP3/MP4,GPS,E-book reader
Barva Modrá
Příkon
Vstupní napětí 5 V
Výstupní napětí 5 V
Výstupní proud 1000 mA
Vstupní proud 1 A
Výkon
Typ baterie Lithium-polymerová (LiPo)
Kapacita baterie 5500 mAh
Napětí baterie 3.7 V
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T) 0 - 45 °C
Hmotnost a rozměry
Šířka 95 mm
Hloubka 30.4 mm
Výška 30.4 mm

manualypdf.cz

Hledáte příručku? manualypdf.cz zajišťuje, že najdete příručku, kterou hledáte během okamžiku. Naše databáze obsahuje více než 1 milion příruček ve formátu PDF pro více než 10 000 značek. Každý den přidáváme nejnovější příručky, takže vždy najdete produkt, který hledáte. Je to velmi jednoduché: stačí zadat značku a typ produktu do vyhledávacího pole a můžete si okamžitě prohlédnout příručku vašeho výběru online a zdarma.

manualypdf.cz

© Autorská práva 2021 manualypdf.cz. Všechna práva vyhrazena.

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.