Mellerware 23000 manuál (návod)

(1)
 • makes life easier
  VOGUE
  sewing
  machine
  Model:
  23000
  70W
  complies with
  INTERNATIONAL
  IEC60335
  SAFETY SPECIFICATIONS
  13 Stitch functions
  Four step
  buttonholer
  Electric foot
  controller

Potřebujete pomoc?

Počet otázek: 0

Máte dotaz ohledně Mellerware 23000 nebo potřebujete pomoc? Zeptejte se zde. Poskytněte jasný a komplexní popis problému a vaši otázku. Čím více podrobností uvedete ke svému problému ve vaší otázce, tím snazší bude pro ostatní majitele Mellerware 23000 vaši otázku zodpovědět.

Zde si můžete zdarma prohlédnout příručku pro Mellerware 23000. Tato příručka patří do kategorie Šicí stroje a byla ohodnocena 1 lidmi průměrným hodnocením 7.5. Tato příručka je k dispozici v následujících jazycích:Engels. Máte dotaz ohledně Mellerware 23000 nebo potřebujete pomoc? Zeptejte se zde

Specifikace Mellerware 23000

Všeobecné
Značka Mellerware
Model 23000
Produkt Šicí stroj
Jazyk Engels
Typ souboru PDF

Často kladené otázky

Níže naleznete nejčastější dotazy, týkající se Mellerware 23000 .

Není vaše otázka uvedena v seznamu? Zeptejte se zde

manualypdf.cz

Hledáte příručku? manualypdf.cz zajišťuje, že najdete příručku, kterou hledáte během okamžiku. Naše databáze obsahuje více než 1 milion příruček ve formátu PDF pro více než 10 000 značek. Každý den přidáváme nejnovější příručky, takže vždy najdete produkt, který hledáte. Je to velmi jednoduché: stačí zadat značku a typ produktu do vyhledávacího pole a můžete si okamžitě prohlédnout příručku vašeho výběru online a zdarma.

manualypdf.cz

© Autorská práva 2021 manualypdf.cz. Všechna práva vyhrazena.

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.

Více