Lexar Echo ZX 8GB

Lexar Echo ZX 8GB manuál (návod)

(1)
  • Echo Backup Software
    Quick Start Guide
Lexar Echo ZX 8GB

Potřebujete pomoc?

Počet otázek: 0

Máte dotaz ohledně Lexar Echo ZX 8GB nebo potřebujete pomoc? Zeptejte se zde. Poskytněte jasný a komplexní popis problému a vaši otázku. Čím více podrobností uvedete ke svému problému ve vaší otázce, tím snazší bude pro ostatní majitele Lexar Echo ZX 8GB vaši otázku zodpovědět.

Zde si můžete zdarma prohlédnout příručku pro Lexar Echo ZX 8GB. Tato příručka patří do kategorie USB flash disky a byla ohodnocena 1 lidmi průměrným hodnocením 7.9. Tato příručka je k dispozici v následujících jazycích:Angličtina, Němčina, Francouzština, Španělština, Italština, Portugalština, Ruské. Máte dotaz ohledně Lexar Echo ZX 8GB nebo potřebujete pomoc? Zeptejte se zde

Specifikace Lexar Echo ZX 8GB

Všeobecné
Značka Lexar
Model Echo ZX 8GB
Produkt USB flash disk
EAN 3610170493969, 650590164066
Jazyk Angličtina, Němčina, Francouzština, Španělština, Italština, Portugalština, Ruské
Typ souboru PDF
Výkon
Kapacita 8
Rychlost čtení 28
Rychlost zápisu 10
Podporované operační systémy Windows
Podporované operační systémy Mac
USB verze 2.0
Rozhraní zařízení USB Typ-A
- USB 2.0
- Typ-A
Vzhled
Formát Čepice
Barva Černá

manualypdf.cz

Hledáte příručku? manualypdf.cz zajišťuje, že najdete příručku, kterou hledáte během okamžiku. Naše databáze obsahuje více než 1 milion příruček ve formátu PDF pro více než 10 000 značek. Každý den přidáváme nejnovější příručky, takže vždy najdete produkt, který hledáte. Je to velmi jednoduché: stačí zadat značku a typ produktu do vyhledávacího pole a můžete si okamžitě prohlédnout příručku vašeho výběru online a zdarma.

manualypdf.cz

© Autorská práva 2020 manualypdf.cz. Všechna práva vyhrazena.

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.

Více